Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
2 HOURS
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

مزایای استفاده از دندان های Porcelain

دندان های پرسلان درمانی زیبایی برای دندان هایی است که به دلیل شرایط مختلف زیبایی یا عملکرد طبیعی خود را از دست داده اند. با داشتن دندانهای پرسلن ، بیمار لبخند زیبایی زیبایی در کنار دندانهای سالم دارد.
روکش دندان پرسلن یک تاج درمانی برای دندان ها است. از جنس پرسلن است و سطح دندان را می پوشاند. این روش درمانی شامل قرار دادن پرسلن بر روی سطح دندان و همراه آن است. تلاش شما برای پنهان کردن لبخند و نگرانی شما در مورد ظاهر شما از بین می رود.
استفاده از تاج چینی
پس از معاینه توسط دندانپزشکان Promed Clinic ، دندان ها با کانتور دندان تمیز می شوند تا روکش های پرسلن متناسب شوند. پس از آن دندانهای شما بر روی قالب با تکنیک دندانپزشکی نقش می بندد. این قالب به وضوح اندازه گیری ها را برای دندان های شما نشان می دهد ، بنابراین تاج های چینی به گونه ای ساخته شده اند که بدون هیچ گونه دقت و ظرافت کاملاً مناسب باشند. سپس از قالب که روی دندان شما قرار می گیرد برای ساخت تاج استفاده می شود و ظرف چند روز تاج های شما آماده است که توسط دندانپزشک Promed Clinic با چسب مخصوص بر روی دندان های کانتور شما اعمال شود. استفاده از تاج چینی حدود 3 جلسه طول می کشد.
انواع تاج چینی
تاج هایی که پرسلن به عنوان ماده اولیه آنها به سه دسته تقسیم می شوند:
تاج های پرسلن
-تاج های سرامیکی
تاج های فلزی
بسته به ویژگی دندان ها و شرایط بیمار ، گزینه های درمانی ممکن است متفاوت باشد.
1) تاج چینی برای دندان تک
روش تاج برای دندان آسیب دیده در اثر ضربه فیزیکی یا تصادف استفاده می شود
2) تاج چینی برای دندانهای جلو
روش تاج به صورت موضعی در قسمت جلویی دندان ها اعمال می شود تا ظاهر زیبایی را ایجاد کند
3) تاج چینی کامل
روش تاج که تمام دندان ها را از جلو به عقب کاملاً می پوشاند. دوام آن با افزودن سرامیک شیشه ای در بالای مواد سرامیکی پایه تقویت می شود.

سوالات متداول

به عنوان ادامه درمان دندانپزشکان ، جلسات سفید کردن خانه می تواند با دستگاه ارائه شده توسط دندانپزشک شما انجام شود. این وضعیتی است که با توجه به سیستم اعمال شده تعیین می شود و پزشک شما را در مورد آن مطلع می کند.
با این حال ، برخی از روش های سفید کردن دندان ها که توسط خود شخص ، بدون مشورت پزشک انجام می شود ، به مینای دندان آسیب می رساند. به همین دلیل ، نباید از روش هایی که پزشک شما توصیه نمی کند در خانه استفاده کنید.

حساسیت ممکن است ظرف 24 ساعت پس از عمل سفید کردن روی دندان ها ایجاد شود. با این حال ، مهم است که بدانید آیا قبل از سفید کردن دندان ها حساسیت وجود دارد یا خیر.
باید مراقب باشید تا مدتی بعد از عمل از غذاهای سرد و گرم استفاده نکنید. با این حال ، این حساسیت بسیار دردناک و جدی نیست. پس از مدتی این حساسیت به خودی خود از بین می رود. در برخی موارد ، می توان با استفاده از ژل حساسیت زا از آن جلوگیری کرد.

بسته به زردی مکرر ، این روش را می توان بعد از زمان معینی دوباره انجام داد. اما توصیه نمی شود این کار را زیاد انجام دهید. به همین دلیل ، توصیه می شود از نوشیدنی ها و موادی که باعث زرد شدن می شوند ، مانند چای ، قهوه ، سیگار ، پس از فرآیند سفید کردن ، خودداری کنید. اگر مراقبت از دندان به خوبی انجام شود ، نتایج فرایند سفید کردن چندین سال دوام می آورد.

با فرایند سفید شدن ، زردی ناشی از مواد غذایی و عوامل محیطی تا آن روز از بین می رود. پس از انجام این عمل ، دندانهای سفیدتر و سالم تری خواهید داشت. با این حال ، بسته به عواملی مانند غذا ، نوشیدنی ها ، تشکیل جرم ، سن ، زرد شدن مجدد ممکن است به مرور زمان رخ دهد.

سفید کردن در مورد افرادی که مشکل لثه دارند و با ریشه دندان مشکل دارند اعمال نمی شود. افرادی که حساسیت شدید دندان دارند ، حفره های بیش از حد دارند یا باردار هستند ، نمی توانند سفید شوند. این روش را می توان به راحتی در 18 سالگی انجام داد ، نباید زیر 15 سال اعمال شود.

وقتی زردی دندان ها مشاهده می شود ، می توان از 18 سالگی از سفید شدن استفاده کرد. پس از این سن ، هیچ آسیبی در انجام این عمل وجود ندارد زیرا ساختارهای دندانی افراد ثابت شده است. می توان از دست دادن اعتماد به نفس ناشی از تغییر رنگ دندان با یک عمل جراحی خلاص شد.

دلایل زیادی برای زرد شدن دندان ها وجود دارد. گاهی ممکن است رنگ طبیعی دندان های ما که از نظر ژنتیکی داریم سفید نباشد و گاهی غذاهایی که مصرف می کنیم می تواند سطح دندان ها را رنگ کرده و باعث زرد شدن آنها شود. دلایلی مانند مسواک نکردن صحیح و منظم دندان ها ، سیگار کشیدن ، مصرف چای ، قهوه ، غذاهای شیرین و مصرف زیاد آنتی بیوتیک ها و داروهای مشابه بر رنگ دندان ها تأثیر منفی می گذارد.

توسط دندانپزشکان متخصص ، در محیط بالینی و با استفاده از دستگاه های پزشکی خاص استفاده می شود. ایمن ترین روش برای سفید کردن دندانها کاربردهای بالینی است. دندان دندان به شکل ژل های اعمال شده روی سطح دندان ها و استفاده از پرتو لیزر بر روی ژل باز می شود. علاوه بر درمان بالینی ، ممکن است جلساتی وجود داشته باشد که باید در خانه ادامه یابد. مهم است که در این مورد به پزشک خود اطلاع دهید و به او مشورت دهید.

تفاوت رنگ دندان ها ، رنگی که روی غذا توسط دندان ها ایجاد می شود ، حتی در دندان هایی که به طور مداوم مسواک زده و مراقبت می شوند ، قابل مشاهده است. در چنین مواردی ، ممکن است مشکلات در زندگی اجتماعی احساس شود. ممکن است فرد مایل به خندیدن و صحبت کردن نباشد ، مایل به ورود به محیط های اجتماعی نباشد. افرادی که روکش روی دندان خود ندارند می توانند دندان های سالم و سفید با روش سفید کردن دندان ها در شرایط بالینی داشته باشند.

قیمت ونیرهای دندان چینی 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .