Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
6-8 HOURS
Anesthesia:
LOCAL-SEDATION
Return of Work Time:
2 DAYS
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

DHI شفاف کننده مو

کاشت مو DHI ("کاشت مستقیم مو") DHI کاشت مو عبارت است از قرار دادن فولیکول های مو که به صورت جداگانه با قلم های کاشت اتوماتیک چوی در ناحیه پیوند جمع آوری می شوند.
در روش کاشت مو DHI ، فولیکول های مو که با دقت و به صورت جداگانه جمع آوری می شوند با قلم چوی در ناحیه قرار می گیرند.
مزایای انتقال موهای DHI
میزان نگه داشتن فولیکول های مو روی پوست سر بسیار بیشتر است. از آنجا که ناحیه برش کمتر است ، خطر خونریزی به حداقل می رسد. پس از عملی که در کلینیک کاشت مو Promed انجام می شود ، پوست سر در مقایسه با سایر روشهای کاشت مو بسیار سریعتر بهبود می یابد. فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی به روال روزانه خود بازگردد. به لطف روش DHI ، کاشت مو بدون تراشیدن امکان پذیر است.
روش DHI PEN
مهمترین تفاوت روش DHI (کاشت مستقیم مو) در مقایسه با روش FUE این است که فولیکول های مو که از ناحیه اهداکننده گرفته می شود در یک مرحله و در یک مرحله با کمک یک CHOI IMPLANTER (قلم CHOI) تولید شده انجام می شود. ) ، بدون بازکردن هیچ گونه کانال.
بزرگترین تفاوت روش DHI در مقایسه با سایر روشهای کاشت مو ، سوزن Implanter-Choi به شکل یک کانال معمولی فولیکول مو با نوک بسیار نازک ، استوانه ای و تیز شکل طراحی شده است. فولیکول های مو با حرکت در امتداد این کانال در سوزن قرار می گیرند. روش DHI روش چوی نیز نامیده می شود.
آیا روش انتقال موی DHI برای همه مناسب است؟
روش کاشت مو DHI برای همه مناسب است. زیرا کاشت مو بدون آسیب رساندن به پیازهای مو با رشته های منحنی و نازک در هنگام پیوند انجام می شود. قلم های کاشتنی (CHOI) که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند دارای عرض 0.64-1.00 میلی متر هستند. به لطف این فناوری ، مراحل کاشت مو با خیال راحت انجام می شود.

کاشت موی DHI چگونه انجام می شود؟

قبل از اینکه کاشت مو با روش DHI انجام شود ، درست مانند روش FUE ، ارزیابی های لازم روی بیمار باید توسط پزشک متخصص بر روی بیمار انجام شود. پس از تأیید عمل توسط پزشکان متخصص کلینیک ، دوره مناسب تعیین می شود که بتوان پیوند مو را با روش DHI انجام داد. در روز عمل ، ناحیه اهدا کننده بیمار (معمولاً ناحیه پشت) تراشیده می شود. پیوندهای حاوی فولیکول های موی تک ، دو ، سه گانه یا چهارگانه به وسیله میکرو موتور یا دستی جمع آوری می شوند. فولیکول های جمع آوری شده بدون انتظار در منطقه کاشت قرار می گیرند. در این مرحله ، قلم CHOI در این فرایند قرار می گیرد و فولیکول های مو که جمع آوری می شوند با قلم چوی پیوند زده می شوند.
کانال با نوک چوی که در عمل استفاده می شود باز می شود و با قرار دادن فولیکول های مو روی کانال ، مراحل پیوند به پایان می رسد.

بخش های مهم کاشت مو DHI

در مقایسه با روشهای دیگر ، روشهای کاشت مو شامل فولیکولهای شدید مو است ، روش DHI به عنوان گزینه بهتری مطرح می شود. بنابراین ، می توان ظاهر طبیعی تر و ظاهری شدیدتر از نظر مو به دست آورد. علاوه بر این ، با کمک چوی ، از نظر تنظیم تقارن در خط موی جلو ، که در کاشت مو از اهمیت زیادی برخوردار است ، بلند شدن موها به سمت جهت اصلی رشد و باز کردن کانال هایی که فولیکول های مو در آن قرار دارد ، بسیار آسان است. قرار داده شده.
همه این پارامترهای مورد نیاز برای یک نتیجه طبیعی به لطف Choi بسیار آسان است ، اما تخصص تیم عملیاتی نیز عامل تعیین کننده در کیفیت فرآیند است.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

نتایج کاشت مو DHI

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .