شفاف کننده مو

روش DHI DHI چیست؟
کاشت مو DHI ("کاشت مستقیم مو") DHI کاشت مو عبارت است از قرار دادن فولیکول های مو که به صورت جداگانه با قلم های کاشت اتوماتیک چوی در ناحیه پیوند جمع آوری می شوند.
در روش کاشت مو DHI ، فولیکول های مو که با دقت و به صورت جداگانه جمع آوری می شوند با قلم چوی در ناحیه قرار می گیرند.
مزایای انتقال موهای DHI
میزان نگه داشتن فولیکول های مو روی پوست سر بسیار بیشتر است. از آنجا که ناحیه برش کمتر است ، خطر خونریزی به حداقل می رسد. پس از عملی که در کلینیک کاشت مو Promed انجام می شود ، پوست سر در مقایسه با سایر روشهای کاشت مو بسیار سریعتر بهبود می یابد. فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی به روال روزانه خود بازگردد. به لطف روش DHI ، کاشت مو بدون تراشیدن امکان پذیر است.
روش DHI PEN
مهمترین تفاوت روش DHI (کاشت مستقیم مو) در مقایسه با روش FUE این است که فولیکول های مو که از ناحیه اهداکننده گرفته می شود در یک مرحله و در یک مرحله با کمک یک CHOI IMPLANTER (قلم CHOI) تولید شده انجام می شود. ) ، بدون بازکردن هیچ گونه کانال.
بزرگترین تفاوت روش DHI در مقایسه با سایر روشهای کاشت مو ، سوزن Implanter-Choi به شکل یک کانال معمولی فولیکول مو با نوک بسیار نازک ، استوانه ای و تیز شکل طراحی شده است. فولیکول های مو با حرکت در امتداد این کانال در سوزن قرار می گیرند. روش DHI روش چوی نیز نامیده می شود.
آیا روش انتقال موی DHI برای همه مناسب است؟
روش کاشت مو DHI برای همه مناسب است. زیرا کاشت مو بدون آسیب رساندن به پیازهای مو با رشته های منحنی و نازک در هنگام پیوند انجام می شود. قلم های کاشتنی (CHOI) که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند دارای عرض 0.64-1.00 میلی متر هستند. به لطف این فناوری ، مراحل کاشت مو با خیال راحت انجام می شود.

کاشت موی DHI چگونه انجام می شود؟

قبل از اینکه کاشت مو با روش DHI انجام شود ، درست مانند روش FUE ، ارزیابی های لازم روی بیمار باید توسط پزشک متخصص بر روی بیمار انجام شود. پس از تأیید عمل توسط پزشکان متخصص کلینیک ، دوره مناسب تعیین می شود که بتوان پیوند مو را با روش DHI انجام داد. در روز عمل ، ناحیه اهدا کننده بیمار (معمولاً ناحیه پشت) تراشیده می شود. پیوندهای حاوی فولیکول های موی تک ، دو ، سه گانه یا چهارگانه به وسیله میکرو موتور یا دستی جمع آوری می شوند. فولیکول های جمع آوری شده بدون انتظار در منطقه کاشت قرار می گیرند. در این مرحله ، قلم CHOI در این فرایند قرار می گیرد و فولیکول های مو که جمع آوری می شوند با قلم چوی پیوند زده می شوند.
کانال با نوک چوی که در عمل استفاده می شود باز می شود و با قرار دادن فولیکول های مو روی کانال ، مراحل پیوند به پایان می رسد.

بخش های مهم کاشت مو DHI

در مقایسه با روشهای دیگر ، روشهای کاشت مو شامل فولیکولهای شدید مو است ، روش DHI به عنوان گزینه بهتری مطرح می شود. بنابراین ، می توان ظاهر طبیعی تر و ظاهری شدیدتر از نظر مو به دست آورد. علاوه بر این ، با کمک چوی ، از نظر تنظیم تقارن در خط موی جلو ، که در کاشت مو از اهمیت زیادی برخوردار است ، بلند شدن موها به سمت جهت اصلی رشد و باز کردن کانال هایی که فولیکول های مو در آن قرار دارد ، بسیار آسان است. قرار داده شده.
همه این پارامترهای مورد نیاز برای یک نتیجه طبیعی به لطف Choi بسیار آسان است ، اما تخصص تیم عملیاتی نیز عامل تعیین کننده در کیفیت فرآیند است.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .