Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
10-35 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

درمان PRP

Prp "پلاکت غنی از پلاکت" (پلاسمای غنی از پلاکت) که به عنوان پلاسمای اتولوگ شناخته می شود ، پلاسمای غنی از ترومبوسیت خارج از پروتئین پلاسمای غنی از ترومبوسیت است که پس از سانتریفیوژ از خون برای حذف گلبول های قرمز خون بدست می آید.
PRP ؛ (پلاسمای غنی از پلاکت) فرآیند خونگیری از بدن فرد (10 سی سی - 20 سی سی) و جدا سازی پلاسمای با سانتریفیوژ و بازگرداندن آن به بدن با تزریق است. پلاسمای بدست آمده از نظر سلولهایی که "پلاکت" نامیده می شوند ، بسیار بارور است. پلاکت ها ، که وظیفه اصلی آنها در بدن اطمینان از انعقاد خون است ، به دلیل عوامل رشد موجود ، نقش مهمی در بهبود زخم ها دارند.
PRP چگونه انجام می شود؟
افرادی که با PRP (10 سی سی تا 20 سی سی) خون تحت درمان قرار می گیرند ، گرفته و سانتریفیوژ می شوند. در پایان این فرآیند ، خون لوله ها به اجزای آن جدا می شود (قسمت گلبول قرمز این خون ، که تقریباً 200،000 پلاکت در میلی لیتر دارد) ، بنابراین ژلی با تراکم پلاکت تا 1.5 میلیون در میلی لیتر به دست می آید. به این ماده به نام پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) جدا شده و به صورت زیر جلدی به نواحی مورد استفاده بیمار تزریق می شود. پلاکت ها عملکردهایی در ارتباط با انعقاد خون دارند ، اما همچنین ترشحاتی تولید می کنند که باعث بهبود آسیب بافتی می شود. با استفاده از این برنامه ، با تحریک سیستم تحریک کلاژن ، عوامل طبیعی رشد که آثار آسیب یا پیری در بافت ها را معکوس می کند ، در ناحیه مورد نظر متمرکز می شوند. ساختار و بافت پوست هر انسان با یکدیگر متفاوت است. برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن است بیش از یک جلسه نیاز باشد. ظاهر جوان به دست آمده اثر خود را تقریباً بین 9 تا 18 ماه حفظ می کند.

درمان PRP سودمند

با درمان PRP می توان برخی از بیماری های بدن و پوست را با خون خود به سرعت درمان کرد. در درمان PRP ، که از خون خود فرد به جای دارو استفاده می شود ، از کند شدن تجدید سلول ها ، به ویژه با عوامل محیطی و ژنتیکی جلوگیری می شود. PRP ؛ این دارو در درمان بسیاری از بیماری های ارتوپدی مانند ریزش مو ، جوانسازی پوست ، درمان درد استفاده می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت درمان مو PRP 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .