درمان PRP

Prp "پلاکت غنی از پلاکت" (پلاسمای غنی از پلاکت) که به عنوان پلاسمای اتولوگ شناخته می شود ، پلاسمای غنی از ترومبوسیت خارج از پروتئین پلاسمای غنی از ترومبوسیت است که پس از سانتریفیوژ از خون برای حذف گلبول های قرمز خون بدست می آید.
PRP ؛ (پلاسمای غنی از پلاکت) فرآیند خونگیری از بدن فرد (10 سی سی - 20 سی سی) و جدا سازی پلاسمای با سانتریفیوژ و بازگرداندن آن به بدن با تزریق است. پلاسمای بدست آمده از نظر سلولهایی که "پلاکت" نامیده می شوند ، بسیار بارور است. پلاکت ها ، که وظیفه اصلی آنها در بدن اطمینان از انعقاد خون است ، به دلیل عوامل رشد موجود ، نقش مهمی در بهبود زخم ها دارند.
PRP چگونه انجام می شود؟
افرادی که با PRP (10 سی سی تا 20 سی سی) خون تحت درمان قرار می گیرند ، گرفته و سانتریفیوژ می شوند. در پایان این فرآیند ، خون لوله ها به اجزای آن جدا می شود (قسمت گلبول قرمز این خون ، که تقریباً 200،000 پلاکت در میلی لیتر دارد) ، بنابراین ژلی با تراکم پلاکت تا 1.5 میلیون در میلی لیتر به دست می آید. به این ماده به نام پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) جدا شده و به صورت زیر جلدی به نواحی مورد استفاده بیمار تزریق می شود. پلاکت ها عملکردهایی در ارتباط با انعقاد خون دارند ، اما همچنین ترشحاتی تولید می کنند که باعث بهبود آسیب بافتی می شود. با استفاده از این برنامه ، با تحریک سیستم تحریک کلاژن ، عوامل طبیعی رشد که آثار آسیب یا پیری در بافت ها را معکوس می کند ، در ناحیه مورد نظر متمرکز می شوند. ساختار و بافت پوست هر انسان با یکدیگر متفاوت است. برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن است بیش از یک جلسه نیاز باشد. ظاهر جوان به دست آمده اثر خود را تقریباً بین 9 تا 18 ماه حفظ می کند.

قیمت درمان مو PRP 2021

درمان PRP سودمند

با درمان PRP می توان برخی از بیماری های بدن و پوست را با خون خود به سرعت درمان کرد. در درمان PRP ، که از خون خود فرد به جای دارو استفاده می شود ، از کند شدن تجدید سلول ها ، به ویژه با عوامل محیطی و ژنتیکی جلوگیری می شود. PRP ؛ این دارو در درمان بسیاری از بیماری های ارتوپدی مانند ریزش مو ، جوانسازی پوست ، درمان درد استفاده می شود.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .