Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
5-15 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

لایه برداری ارگانیک

فرآیندهای لایه برداری ارگانیک ، روش لایه برداری و مراقبت است که برای حل مشکلات سطح پوست استفاده می شود. این یک روش تصفیه پوست است که برای کنترل خطوط ریز ، اسکارهای آکنه ، لکه ها و تفاوت رنگ در پوست استفاده می شود.
یکی از مراحل اساسی در جوانسازی پوست با مواد مغذی قوی و تصفیه کننده آن ، استفاده از لایه برداری است. انواع لایه برداری ارگانیک که مراقبت از انواع مختلف پوست را انجام می دهند شامل لایه برداری درخشندگی ، لایه برداری از لک و لایه برداری از آکنه است. انواع لایه برداری که ترجیح داده می شوند نیز با توجه به سن تعیین می شوند.
لایه برداری براق چیست؟
لایه بردار اسپارکل که یکی از جدیدترین لایه بردارهای ارگانیک دوره گذشته است ، یک برنامه تجدید پوست با محتوای آنتی اکسیدانی است که به پوست شادابی می بخشد. این برنامه کاربردی ، که پوست را با محتوای غنی خود ساختار می دهد ، توسط متخصصان کلینیک Promed ساخته شده است. فرایند لایه برداری درخشان که جلوه ای جوان بر روی پوست ایجاد می کند ، با لایه برداری عمیق پوست را سالم می کند.
با افزایش سن ، ضخیم شدن سطح پوست به دلیل تجمع مرده پوست نامطلوب است. با استفاده از لایه برداری درخشان ، لایه پوست به میزان سالم لایه برداری می شود و این لایه های مرده عمیقا تصفیه می شوند. این فرآیند ، فرآیند لایه برداری درخشان ، که باعث می شود پوست با نازک شدن پوست احساس جوانی کند ، باید توسط متخصصان پوست اعمال شود.
محتوی لایه بردار براق
ماسک لایه بردار درخشان به لطف آرژنین و اسید لاکتیک موجود در آن ، اثر ضد پیری ایجاد می کند. آرژنین ، یک آمینو اسید مغذی ، تضمین می کند که ساختار سمی که روی پوست قرار می گیرد از سطح حذف می شود. از آنجا که این پروتئین برای بدن انسان مهم است ، اثرات بازسازی قابل مشاهده ای روی پوست نیز ایجاد می کند. کشش و کشش پوست را افزایش می دهد.
اسید لاکتیک ، که به پوست اجازه می دهد از سلول های مرده پاکسازی شود ، دیگر ماده فعال در لایه برداری درخشان است. اسید لاکتیک که به اسید شیر نیز معروف است ، پوست را شاداب می کند و به آن درخشندگی می بخشد. در عین حال ، نابرابری های رنگ پوست با این محتوا برطرف می شود. کسانی که لایه برداری براق دارند بلافاصله پس از استفاده ، درخششی را که روی پوست آنها قرار می گیرد احساس می کنند.
ماسک لایه برداری استین
در اثر آفتاب و آلودگی محیط ممکن است لکه هایی روی سطح پوست ایجاد شود. نکته ای که در اینجا باید به آن توجه شود این است که ؛ این حذف لکه ها قبل از ایجاد شدن آنها است. لکه های روی سطح پوست قبل از ایجاد شدن به راحتی با مراحل لایه برداری موثر برطرف می شوند.
ماسک لایه بردار لکه های آلی پوست را از لکه ها و لکه های تیره پاک می کند. کوجیک اسید یک ماده فعال روشن کننده پوست است. کوجیک اسید بر سلول های ملانوسیت تأثیر می گذارد و رنگدانه های ملانین را در آنجا کنترل می کند. بنابراین ، رنگ پوست یکنواخت می شود و لکه ها برطرف می شوند. در محتوای لایه برداری لکه ، به غیر از اسید کوجیک ، ویتامین C وجود دارد که بافت پوست و اسید گلیکولیک طبیعی را با اثر تصفیه کننده خود تغذیه می کند.

ماسک لایه بردار آکنه

لایه برداری آکنه یک ماسک لایه بردار ارگانیک است که بافت صورت مستعد آکنه در پوست جوان را با یک اثر عمیق و ترمیم کننده پاک می کند. ماسک لایه بردار آکنه از فعال شدن کمدون های ملتهب در پوست از طریق اسیدهای موجود در آن جلوگیری می کند ، از ایجاد آکنه جلوگیری می کند و سطح پوست را عمیقا تمیز می کند.

ماسک لایه بردار آکنه با دارا بودن اسید سالیسیلیک و آزلائیک اسید دارای ویژگی تصفیه کننده پوست است. ماده فعال اسید سالسیلیک ترشح سبوم تولید شده توسط غدد چربی در پوست را کنترل می کند و پوست را از چربی اضافی پاک می کند. به لطف آزلائیک اسید ، وجود باکتری هایی که می توانند باعث التهاب شوند کاهش می یابد و منافذ پاک می شوند.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت لایه برداری ارگانیک 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .