لایه برداری ارگانیک

فرآیندهای لایه برداری ارگانیک ، روش لایه برداری و مراقبت است که برای حل مشکلات سطح پوست استفاده می شود. این یک روش تصفیه پوست است که برای کنترل خطوط ریز ، اسکارهای آکنه ، لکه ها و تفاوت رنگ در پوست استفاده می شود.
یکی از مراحل اساسی در جوانسازی پوست با مواد مغذی قوی و تصفیه کننده آن ، استفاده از لایه برداری است. انواع لایه برداری ارگانیک که مراقبت از انواع مختلف پوست را انجام می دهند شامل لایه برداری درخشندگی ، لایه برداری از لک و لایه برداری از آکنه است. انواع لایه برداری که ترجیح داده می شوند نیز با توجه به سن تعیین می شوند.
لایه برداری براق چیست؟
لایه بردار اسپارکل که یکی از جدیدترین لایه بردارهای ارگانیک دوره گذشته است ، یک برنامه تجدید پوست با محتوای آنتی اکسیدانی است که به پوست شادابی می بخشد. این برنامه کاربردی ، که پوست را با محتوای غنی خود ساختار می دهد ، توسط متخصصان کلینیک Promed ساخته شده است. فرایند لایه برداری درخشان که جلوه ای جوان بر روی پوست ایجاد می کند ، با لایه برداری عمیق پوست را سالم می کند.
با افزایش سن ، ضخیم شدن سطح پوست به دلیل تجمع مرده پوست نامطلوب است. با استفاده از لایه برداری درخشان ، لایه پوست به میزان سالم لایه برداری می شود و این لایه های مرده عمیقا تصفیه می شوند. این فرآیند ، فرآیند لایه برداری درخشان ، که باعث می شود پوست با نازک شدن پوست احساس جوانی کند ، باید توسط متخصصان پوست اعمال شود.
محتوی لایه بردار براق
ماسک لایه بردار درخشان به لطف آرژنین و اسید لاکتیک موجود در آن ، اثر ضد پیری ایجاد می کند. آرژنین ، یک آمینو اسید مغذی ، تضمین می کند که ساختار سمی که روی پوست قرار می گیرد از سطح حذف می شود. از آنجا که این پروتئین برای بدن انسان مهم است ، اثرات بازسازی قابل مشاهده ای روی پوست نیز ایجاد می کند. کشش و کشش پوست را افزایش می دهد.
اسید لاکتیک ، که به پوست اجازه می دهد از سلول های مرده پاکسازی شود ، دیگر ماده فعال در لایه برداری درخشان است. اسید لاکتیک که به اسید شیر نیز معروف است ، پوست را شاداب می کند و به آن درخشندگی می بخشد. در عین حال ، نابرابری های رنگ پوست با این محتوا برطرف می شود. کسانی که لایه برداری براق دارند بلافاصله پس از استفاده ، درخششی را که روی پوست آنها قرار می گیرد احساس می کنند.
ماسک لایه برداری استین
در اثر آفتاب و آلودگی محیط ممکن است لکه هایی روی سطح پوست ایجاد شود. نکته ای که در اینجا باید به آن توجه شود این است که ؛ این حذف لکه ها قبل از ایجاد شدن آنها است. لکه های روی سطح پوست قبل از ایجاد شدن به راحتی با مراحل لایه برداری موثر برطرف می شوند.
ماسک لایه بردار لکه های آلی پوست را از لکه ها و لکه های تیره پاک می کند. کوجیک اسید یک ماده فعال روشن کننده پوست است. کوجیک اسید بر سلول های ملانوسیت تأثیر می گذارد و رنگدانه های ملانین را در آنجا کنترل می کند. بنابراین ، رنگ پوست یکنواخت می شود و لکه ها برطرف می شوند. در محتوای لایه برداری لکه ، به غیر از اسید کوجیک ، ویتامین C وجود دارد که بافت پوست و اسید گلیکولیک طبیعی را با اثر تصفیه کننده خود تغذیه می کند.

قیمت لایه برداری ارگانیک 2021

ماسک لایه بردار آکنه

لایه برداری آکنه یک ماسک لایه بردار ارگانیک است که بافت صورت مستعد آکنه در پوست جوان را با یک اثر عمیق و ترمیم کننده پاک می کند. ماسک لایه بردار آکنه از فعال شدن کمدون های ملتهب در پوست از طریق اسیدهای موجود در آن جلوگیری می کند ، از ایجاد آکنه جلوگیری می کند و سطح پوست را عمیقا تمیز می کند.

ماسک لایه بردار آکنه با دارا بودن اسید سالیسیلیک و آزلائیک اسید دارای ویژگی تصفیه کننده پوست است. ماده فعال اسید سالسیلیک ترشح سبوم تولید شده توسط غدد چربی در پوست را کنترل می کند و پوست را از چربی اضافی پاک می کند. به لطف آزلائیک اسید ، وجود باکتری هایی که می توانند باعث التهاب شوند کاهش می یابد و منافذ پاک می شوند.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .