Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
15-20 MINUTES
Anesthesia:
LOCAL
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
1-2 WEEKS
Hospital Accommodation:
1

تزریق چربی Jawline

یک عمل جراحی روی استخوان فک انجام می شود تا چانه ، که مهمترین ناحیه ای است که به صورت شکل می دهد ، به فرم مناسب برسد. بنابراین ، ظاهر متقارن و زیبایی در نوک چانه به دست می آید. در حالی که این عمل گاهی برای کاهش ظاهر چانه بلند استفاده می شود ، گاهی اوقات این عمل بزرگ شدن استخوان فک پایین است که از حالت عادی عقب تر است ، با پروتز و روش تزریق چربی.
عمل جراحی چانه به نام منتوپلاستی یا ژنیوپلاستی می تواند تحت بی حسی موضعی یا عمومی انجام شود. در هر یک از این فرایندها می توان فرایندهای درمانی متفاوتی را مشاهده کرد که هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند.
زیبایی شناسی فک
این همه روش هایی است که برای به دست آوردن ظاهر زیبایی تر با اصلاح اختلالات رایج فک اعمال می شود. ساختار بزرگ چانه ، بیرون آمدن ظاهر چانه ، استخوان از آنچه باید باشد ، کمبود حجم ، اختلالات نامتقارن دلایل استفاده از این عمل است. این روش ، که ظاهر متفاوتی به فرد می دهد ، همچنین می تواند همراه با عمل جراحی بینی انجام شود.
زیبایی نوک چانه ، که تأثیر زیادی در ظاهر متقارن صورت دارد ، می تواند با تزریق پرکننده با کمک سوزن های ظریف اعمال شود. با این حال ، ممکن است این روش همیشه کافی نباشد ، ممکن است نیاز به عمل جراحی باشد. برای این منظور ، پیگیری و راهنمایی متخصص کلینیک Promed ضروری است. تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق انجام می شود و برنامه تصمیم گیری می شود.
MENTOPLASTY چیست؟
در کاربرد منتوپلاستی ، که به آن کاهش چانه نیز گفته می شود ، نوار فک با مداخله در استخوان انجام می شود. برشی در زیر چانه یا در برخی موارد از طریق دهان ایجاد می شود و نوک چانه بریده می شود. در این فرآیند که با تزریق چربی پشتیبانی می شود ، هیچ گونه زخمی پس از بهبودی وجود ندارد.
ژنیوپلاستی چیست؟
در جراحی ژنیوپلاستی ، که نقش مهمی در زیبایی چانه ایفا می کند ، هدف آن بزرگ شدن استخوان فک است که دارای شکلی از حالت عادی است. در این فرایند ، برنامه هایی مانند کاشت چانه سیلیکونی جراحی و تزریق چربی انجام می شود. با برش ایجاد شده از طریق دهان ، ایمپلنت قرار داده می شود و عمل بدون هیچ زحمتی انجام می شود و خط چانه تنظیم می شود.
برنامه های پر کننده فک
پر کردن خط فک ، معروف به خط فک ، فرایند پر شدن است که با کمک سوزن های ریز در هر دو خط استخوانی از نوک چانه تا جلوی گوش امتداد می یابد. در سالهای اخیر ، این روش به یکی از متداول ترین روشها برای بهبود ظاهر چانه و شفاف سازی خط چانه تبدیل شده است. این یک روش بدون درد ، بدون درد و آسان برای استفاده است.
فرایند پر کردن بیشتر در یک جلسه انجام می شود. با این حال ، متخصصی که این روش را انجام می دهد می تواند در صورت نیاز به تعدیل ، تزریق بیشتری انجام دهد. به همین دلیل ، انجام کنترل ها در دوره پس از عمل بسیار مهم است. زمان استفاده تقریباً 15-20 دقیقه است.
آیا پر کننده فک دائمی است؟
فرآیند پر کردن چانه را می توان با اسید هیالورونیک ، پرکننده ای که از روش تزریق چربی با چربی بدن فرد یا سلول های بنیادی به دست می آید ، استفاده کرد. مدت زمان این فرایندها متفاوت است.
هنگامی که با تزریق اسید هیالورونیک روی چانه اعمال می شود ، پرکردن چانه 12 تا 6 ماه دوام دارد ، در حالی که در تزریق چربی 2-3 سال و در روش تزریق چربی با پشتیبانی از سلول های بنیادی 4-5 سال دائمی است.

مزایای FILLER چیست؟

در اصلاح ناهنجاری های رایج در چانه با یک جلسه تمرین م isثر است. یکی از بزرگترین مزایای آن این است که یک روش غیر جراحی در مقایسه با سایر برنامه ها است. بنابراین ، نیازی به فرآیندهای بازیابی طولانی ندارد. پس از اعمال روش ، فرد می تواند به خانه برود. ظاهری ایده آل با یک جلسه خاص ایجاد می شود ، به ویژه برای افرادی که نوک چانه پشت دارند.

سوالات متداول

علائم ژنیکوماستی و سرطان سینه مشابه است. به عنوان مثال ، در هر دو حالت ، سفتی ، حساسیت و ترشحات روی نوک پستان دیده می شود. بنابراین ، کنترل و درمان پزشک ضروری است.

ژنیکوماستی که باعث درد ، حساسیت یا مشکلات روانی می شود ، با جراحی برطرف می شود. بافت سینه با عمل جراحی برداشته می شود. عملیات با ایجاد برش های کوچک بدون مشکل انجام می شود. در این عملیات ، در صورت وجود بافت چربی اضافی همراه با بافت سینه ، لیپوساکشن نیز گنجانده می شود.

بزرگ شدن سینه مردان در دوران نوزادی و کودکی خود به خود برطرف می شود. 85-90 of بزرگ شدن سینه در پسران نوجوان بدون درمان قابل حل است. ادامه این موارد در بزرگسالی یا بزرگ شدن سینه مردان که در بزرگسالی آغاز می شود ، جراحی را ضروری می کند.

این بیماری در مردان در سنین نوجوانی یا کهولت سن شایع است. از آنجا که علل آن متفاوت است ، می توان آن را در سنین مختلف از جمله دوران نوزادی مشاهده کرد.

این به طور کلی یک مشکل بهداشتی هورمونی است. علت آن افزایش هورمون استروژن است. به دلایل مختلف قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، برخی از داروهای مورد استفاده ، عادات مضر مانند مصرف الکل و مواد می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی شوند. این می تواند توسط بیماریهای خاصی ایجاد شود که سطح تستوسترون را کاهش می دهد.

ژنیکوماستی با ورزش از بین نمی رود. بافت در حال رشد سینه فقط با جراحی از بین می رود. بزرگ شدن سینه مردان ، که با رسوب بافت چربی در ناحیه سینه دیده می شود ، می تواند با ورزش حل شود. زیرا این نشان دهنده ژنیکوماستی کاذب است.

نرمی بافت در حال رشد سینه در مردان ممکن است شکایتی از ژنیکوماستی جعلی باشد. اگر در ناحیه نوک سینه سفتی مشاهده نشود ، وزن اضافه شود یا کاهش یابد یا ماهیچه ها به دلیل سابقه ورزشی فرد ذوب شده باشند ، می توان شبه ژنیکوماستی را مشاهده کرد.

بزرگ شدن سینه در مردان ممکن است به دلیل بافت چربی یا بافت سینه باشد. در رشد ناشی از ژنیکوماستی ، سفتی ، تورم ، حساسیت و درد در قسمت پایین نوک سینه احساس می شود. ممکن است از نوک سینه ترشح شود.

رشدهایی که در افرادی که به دلیل ذخیره چربی افزایش وزن پیدا می کنند نرم است و ممکن است ذوب شود. رشدهای ناشی از بافتهای چربی ژنیکوماستی نیستند.

این به معنی رشد بیشتر سینه در مردان است. این می تواند به صورت یک طرفه دیده شود یا در هر دو سینه ایجاد شود. رشد بافت پستان به دلایل هورمونی می تواند باعث اضطراب بینایی و وحشت در مردان شود.

قیمت بوتاکس 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .