تزریق چربی Jawline

یک عمل جراحی روی استخوان فک انجام می شود تا چانه ، که مهمترین ناحیه ای است که به صورت شکل می دهد ، به فرم مناسب برسد. بنابراین ، ظاهر متقارن و زیبایی در نوک چانه به دست می آید. در حالی که این عمل گاهی برای کاهش ظاهر چانه بلند استفاده می شود ، گاهی اوقات این عمل بزرگ شدن استخوان فک پایین است که از حالت عادی عقب تر است ، با پروتز و روش تزریق چربی.
عمل جراحی چانه به نام منتوپلاستی یا ژنیوپلاستی می تواند تحت بی حسی موضعی یا عمومی انجام شود. در هر یک از این فرایندها می توان فرایندهای درمانی متفاوتی را مشاهده کرد که هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند.
زیبایی شناسی فک
این همه روش هایی است که برای به دست آوردن ظاهر زیبایی تر با اصلاح اختلالات رایج فک اعمال می شود. ساختار بزرگ چانه ، بیرون آمدن ظاهر چانه ، استخوان از آنچه باید باشد ، کمبود حجم ، اختلالات نامتقارن دلایل استفاده از این عمل است. این روش ، که ظاهر متفاوتی به فرد می دهد ، همچنین می تواند همراه با عمل جراحی بینی انجام شود.
زیبایی نوک چانه ، که تأثیر زیادی در ظاهر متقارن صورت دارد ، می تواند با تزریق پرکننده با کمک سوزن های ظریف اعمال شود. با این حال ، ممکن است این روش همیشه کافی نباشد ، ممکن است نیاز به عمل جراحی باشد. برای این منظور ، پیگیری و راهنمایی متخصص کلینیک Promed ضروری است. تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق انجام می شود و برنامه تصمیم گیری می شود.
MENTOPLASTY چیست؟
در کاربرد منتوپلاستی ، که به آن کاهش چانه نیز گفته می شود ، نوار فک با مداخله در استخوان انجام می شود. برشی در زیر چانه یا در برخی موارد از طریق دهان ایجاد می شود و نوک چانه بریده می شود. در این فرآیند که با تزریق چربی پشتیبانی می شود ، هیچ گونه زخمی پس از بهبودی وجود ندارد.
ژنیوپلاستی چیست؟
در جراحی ژنیوپلاستی ، که نقش مهمی در زیبایی چانه ایفا می کند ، هدف آن بزرگ شدن استخوان فک است که دارای شکلی از حالت عادی است. در این فرایند ، برنامه هایی مانند کاشت چانه سیلیکونی جراحی و تزریق چربی انجام می شود. با برش ایجاد شده از طریق دهان ، ایمپلنت قرار داده می شود و عمل بدون هیچ زحمتی انجام می شود و خط چانه تنظیم می شود.
برنامه های پر کننده فک
پر کردن خط فک ، معروف به خط فک ، فرایند پر شدن است که با کمک سوزن های ریز در هر دو خط استخوانی از نوک چانه تا جلوی گوش امتداد می یابد. در سالهای اخیر ، این روش به یکی از متداول ترین روشها برای بهبود ظاهر چانه و شفاف سازی خط چانه تبدیل شده است. این یک روش بدون درد ، بدون درد و آسان برای استفاده است.
فرایند پر کردن بیشتر در یک جلسه انجام می شود. با این حال ، متخصصی که این روش را انجام می دهد می تواند در صورت نیاز به تعدیل ، تزریق بیشتری انجام دهد. به همین دلیل ، انجام کنترل ها در دوره پس از عمل بسیار مهم است. زمان استفاده تقریباً 15-20 دقیقه است.
آیا پر کننده فک دائمی است؟
فرآیند پر کردن چانه را می توان با اسید هیالورونیک ، پرکننده ای که از روش تزریق چربی با چربی بدن فرد یا سلول های بنیادی به دست می آید ، استفاده کرد. مدت زمان این فرایندها متفاوت است.
هنگامی که با تزریق اسید هیالورونیک روی چانه اعمال می شود ، پرکردن چانه 12 تا 6 ماه دوام دارد ، در حالی که در تزریق چربی 2-3 سال و در روش تزریق چربی با پشتیبانی از سلول های بنیادی 4-5 سال دائمی است.

مزایای FILLER چیست؟

در اصلاح ناهنجاری های رایج در چانه با یک جلسه تمرین م isثر است. یکی از بزرگترین مزایای آن این است که یک روش غیر جراحی در مقایسه با سایر برنامه ها است. بنابراین ، نیازی به فرآیندهای بازیابی طولانی ندارد. پس از اعمال روش ، فرد می تواند به خانه برود. ظاهری ایده آل با یک جلسه خاص ایجاد می شود ، به ویژه برای افرادی که نوک چانه پشت دارند.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .