Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
5-10 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
SAME DAY
Healing Time:
15 DAYS
Hospital Accommodation:
-

پر کردن نور زیر چشم

پرکننده زیر چشم ؛ این یک روش پر کننده است که به از بین بردن سیاهی دور چشم و چین و چروک های ریز اطراف چشم به دلیل عوامل ژنتیکی ، استرس و اختلالات گردش خون کمک می کند. پر کردن نور زیر چشم (light eyes ultra) یک روش درمانی است که سطح هیدراتاسیون را در عمق بافت های پوست افزایش می دهد ، رنگ پوست را احیا می کند و باعث می شود جوان و صاف به نظر برسد.
چرا چراغ زیر چشم پر می شود؟
تأثیرات دور چشم برای نشان دادن نگاه به طرف مقابل مهم است. عوارض منفی دور چشم مشکلاتی هستند که باید برطرف شوند. مهمترین این مشکلات کبودی زیر چشم است. این کبودی ها و کیسه های زیر چشم با روش پر کردن درمان می شوند.
کمبود پوست و بافت پشتیبان چربی زیر جلدی زیر چشم باعث می شود ساختار ماهیچه ای درست زیر پوست و ساختارهای عروقی داخل ماهیچه در سطح برجسته تر ظاهر شود. این یکی از مهمترین دلایل ظهور حلقه های تیره زیر چشم است. ویژگی های ساختاری نیز باعث برجسته شدن مویرگ ها و عروق اطراف چشم می شود. خستگی جسمی ، استرس ، دوره های قاعدگی و بارداری می تواند باعث گسترش این رگ ها شود. تجمع خون در وریدهای بزرگ شده اتفاق می افتد و باعث می شود محتویات عروقی در بافتهای خارج از ورید مشخص شود.
برخی از شرایط هورمونی ، داروها ، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ، اختلالات تغذیه ای ، سیگار کشیدن ، مصرف الکل ، بی خوابی ، بیماری های مزمن نیز می تواند باعث ایجاد کبودی و کیسه های زیر چشم شود. کبودی زیر چشم ناشی از همه این دلایل با استفاده از پر کننده نور زیر چشم برطرف می شود.
پرکننده چراغ زیر چشم چگونه ساخته می شود؟
پر کردن نور زیر چشم با سایر روشهای پر کردن استفاده می شود. با استفاده از این تکنیک ، کاربرد روی استخوان انجام می شود ، نه زیر پوست. هنگام پر کردن ، پر کردن سبک باید به تدریج انجام شود. فرد هیچ دردی را احساس نمی کند ، زیرا قبل از پر کردن ، یک ماده بیهوشی روی ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، از آنجا که ژل حاوی ماده بیهوشی است ، پس از استفاده درد احساس نمی شود. این روش جراحی نیست ، در عدم تجربه درد و درد مثر است.
پر کردن نور زیر چشم روشی است که اغلب در زنان و مردان استفاده می شود. به مناطقی مانند ناحیه اطراف چشم ، زیر چشم ، کیسه های زیر چشم و قطره اشک با سوزن های مزوتراپی با نوک بسیار ریز حجم داده می شود.
ماندگاری پر شدن چراغ زیر چشم چگونه است؟
اگرچه بسته به شخص مورد استفاده متفاوت است ، مدت ماندگاری پر کردن نور به طور متوسط ​​در حدود 12-18 ماه است. بعد از این مدت باید تکرار شود. برنامه های کاربردی مجدد زمان نگهداری را افزایش می دهند. در بیشتر مواقع ، یک جلسه برای پرکننده زیر چشم برای جوانسازی ناحیه چشم ، از بین بردن حلقه ها و کبودی کافی است. به ندرت ، برخی از افراد ممکن است بعد از یک ماه نیاز به تماس داشته باشند.

بعد از پرکننده زیر چشم چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟

حمام آب گرم نباید در روز اول پس از عمل پرکننده زیر چشم انجام شود. یخ باید بلافاصله پس از عمل اعمال شود. در هفته اول باید از حرکات ورزشی بیش از حد پرهیز کرد. همچنین مهم است که از حرکات بیش از حد صورت و تقلید خودداری کنید. در طول 3 روز اول ، غذاها و داروهای حاوی مقدار زیادی کافئین مانند چای سبز ، روغن ماهی ، سیر نباید مصرف شود. داروهایی که نیاز به استفاده مداوم دارند باید زیر نظر پزشک مصرف شوند.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .