پر کردن نور زیر چشم

پرکننده زیر چشم ؛ این یک روش پر کننده است که به از بین بردن سیاهی دور چشم و چین و چروک های ریز اطراف چشم به دلیل عوامل ژنتیکی ، استرس و اختلالات گردش خون کمک می کند. پر کردن نور زیر چشم (light eyes ultra) یک روش درمانی است که سطح هیدراتاسیون را در عمق بافت های پوست افزایش می دهد ، رنگ پوست را احیا می کند و باعث می شود جوان و صاف به نظر برسد.
چرا چراغ زیر چشم پر می شود؟
تأثیرات دور چشم برای نشان دادن نگاه به طرف مقابل مهم است. عوارض منفی دور چشم مشکلاتی هستند که باید برطرف شوند. مهمترین این مشکلات کبودی زیر چشم است. این کبودی ها و کیسه های زیر چشم با روش پر کردن درمان می شوند.
کمبود پوست و بافت پشتیبان چربی زیر جلدی زیر چشم باعث می شود ساختار ماهیچه ای درست زیر پوست و ساختارهای عروقی داخل ماهیچه در سطح برجسته تر ظاهر شود. این یکی از مهمترین دلایل ظهور حلقه های تیره زیر چشم است. ویژگی های ساختاری نیز باعث برجسته شدن مویرگ ها و عروق اطراف چشم می شود. خستگی جسمی ، استرس ، دوره های قاعدگی و بارداری می تواند باعث گسترش این رگ ها شود. تجمع خون در وریدهای بزرگ شده اتفاق می افتد و باعث می شود محتویات عروقی در بافتهای خارج از ورید مشخص شود.
برخی از شرایط هورمونی ، داروها ، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ، اختلالات تغذیه ای ، سیگار کشیدن ، مصرف الکل ، بی خوابی ، بیماری های مزمن نیز می تواند باعث ایجاد کبودی و کیسه های زیر چشم شود. کبودی زیر چشم ناشی از همه این دلایل با استفاده از پر کننده نور زیر چشم برطرف می شود.
پرکننده چراغ زیر چشم چگونه ساخته می شود؟
پر کردن نور زیر چشم با سایر روشهای پر کردن استفاده می شود. با استفاده از این تکنیک ، کاربرد روی استخوان انجام می شود ، نه زیر پوست. هنگام پر کردن ، پر کردن سبک باید به تدریج انجام شود. فرد هیچ دردی را احساس نمی کند ، زیرا قبل از پر کردن ، یک ماده بیهوشی روی ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، از آنجا که ژل حاوی ماده بیهوشی است ، پس از استفاده درد احساس نمی شود. این روش جراحی نیست ، در عدم تجربه درد و درد مثر است.
پر کردن نور زیر چشم روشی است که اغلب در زنان و مردان استفاده می شود. به مناطقی مانند ناحیه اطراف چشم ، زیر چشم ، کیسه های زیر چشم و قطره اشک با سوزن های مزوتراپی با نوک بسیار ریز حجم داده می شود.
ماندگاری پر شدن چراغ زیر چشم چگونه است؟
اگرچه بسته به شخص مورد استفاده متفاوت است ، مدت ماندگاری پر کردن نور به طور متوسط ​​در حدود 12-18 ماه است. بعد از این مدت باید تکرار شود. برنامه های کاربردی مجدد زمان نگهداری را افزایش می دهند. در بیشتر مواقع ، یک جلسه برای پرکننده زیر چشم برای جوانسازی ناحیه چشم ، از بین بردن حلقه ها و کبودی کافی است. به ندرت ، برخی از افراد ممکن است بعد از یک ماه نیاز به تماس داشته باشند.

بعد از پرکننده زیر چشم چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟

حمام آب گرم نباید در روز اول پس از عمل پرکننده زیر چشم انجام شود. یخ باید بلافاصله پس از عمل اعمال شود. در هفته اول باید از حرکات ورزشی بیش از حد پرهیز کرد. همچنین مهم است که از حرکات بیش از حد صورت و تقلید خودداری کنید. در طول 3 روز اول ، غذاها و داروهای حاوی مقدار زیادی کافئین مانند چای سبز ، روغن ماهی ، سیر نباید مصرف شود. داروهایی که نیاز به استفاده مداوم دارند باید زیر نظر پزشک مصرف شوند.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .