مراحل روش کاشت مو

آماده سازی
این مرحله ای است که پزشکان و دستیاران متخصص ما با هم کار می کنند و منطقه عمل را مطابق روش شخصی کاشت مو آماده می کنند
عقیم سازی و بی حسی موضعی
این مرحله عقیم سازی مناطقی است که پیوندها از ناحیه اهداکننده برای کاشت به منطقه دریافت کننده منتقل می شوند. آرام بخش توسط متخصصان بیهوشی ما با استفاده از دوزهای بیهوشی شخصی و دستگاههای نظارت پزشکی اعمال می شود.
جمع آوری فولیکول های مو
این فرایند استخراج پیوندها یکی یکی از ناحیه اهدا کننده با کمک یک ابزار میکرو موتور است. پیوندهای جمع آوری شده با دقت استریل شده و به پیوندهای تک و چندگانه تقسیم شده و در محلول مخصوص در دمای 4 درجه سانتی گراد ذخیره می شوند.
پیوند ریشه مو
یکی از مهمترین موارد در پیوند پیوند این است که از ناحیه ای که خط مو طراحی شده شروع کنید و پیوندها را به ناحیه ای که باید با کمک قلم چوی پیوند زده شود ، پیوند دهید. علاوه بر این ، نتایج پیوند مو با ظاهر طبیعی را می توان به دست آورد. پیوندهای گرفته شده از ناحیه اهدا کننده در ناحیه پوست سر کاشته می شود که ناحیه دریافت کننده به پیوند نیاز دارد.
پانسمان و اطلاعات پزشکی
پس از عمل ، نواحی اهدا کننده که فولیکول های مو در آن گرفته شده اند با بانداژ پوشانده می شوند. یک روز بعد از عمل ، به بیماران اطلاع داده می شود که تا هنگام پانسمان چه کار کنند.
اولین شستشو بعد از کاشت مو
در روز دوم پس از عمل ، برای ویزیت بعدی به کلینیک می آیید. پس از اولین شستشو ، پزشکان متخصص و دستیاران متخصص در تماس مداوم با شما خواهند بود.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .