بوتاکس ساینده دندان

دندان قروچه بدون آگاهی از آن در خواب یا بیداری یک اختلال جدی است که می تواند ساختار دندان ها را مختل کند. این ناراحتی را می توان به راحتی با استفاده از بوتاکس منقبض کننده ، که بوتاکس چانه نیز نامیده می شود ، برطرف کرد. این برنامه روی ماهیچه جویدن فک اعمال می شود.
بوتاکس دندان قروچه در 5-10 دقیقه بدون ایجاد احساس درد اعمال می شود. هدف از این برنامه تضعیف عضله توده ای است که به نام ماهیچه جویدن معروف است. پس از اعمال بوتاکس در جلسات خاص ، از آسیب به ساختار دندان و مشکلات استخوان فک جلوگیری می شود.
BRUXISM (تمیز کردن و سنگ زنی TEENT) چیست؟
دندان قروچه (دندان قروچه-قروچه) به عنوان تماس غیر فعال و مداوم و قوی بین سطوح جویدن دندان ها تعریف می شود. فشردن ، فشردن ، اصطکاک در حرکات غیر عملکردی سیستم جویدن. این عنصر تهدید کننده زندگی نیست ، اما می تواند ساختار دندان را مختل کند. این عوارضی مانند کاهش کیفیت زندگی ، بی قراری و درد در ناحیه صورت ایجاد می کند.
سایر حرکاتی که در دهان به آنها پارافانکشنال گفته می شود می توان به گونه ها ، لب ها ، زبان گزیدگی ها ، فشار زبان ، ناخن جویدن ، نگه داشتن مداد یا جسم مشابه در دهان و غیره اشاره کرد. نیروهای ایجاد شده در حین دندان قروچه 3-4 برابر نیروی اعمال شده در هنگام جویدن معمولی است.
انواع BRUXISM
دو نوع حرکت دندان قروچه (دندان قروچه) وجود دارد:
- دندان قروچه روزانه
این حرکت منقبض کننده است که در طول روز رخ می دهد. دندان قروچه که در بیداری رخ می دهد با انقباض غیر ارادی ماهیچه مشخص می شود و گره زدن برجسته است. دندان قروچه کمتر اتفاق می افتد. معمولاً در شرایط تنش و اضطراب رخ می دهد ، در حدود 20 درصد از افراد دیده می شود.
- دندان قروچه
این حرکت منقبض کننده است که در هنگام خواب رخ می دهد. دندان قروچه شبانه فعالیت انقباضی است که در طول خواب در عضلات فک ایجاد می شود. این بیماری در سنین پایین تر شایع است و با افزایش سن کاهش می یابد. تقریباً در 8 درصد جمعیت بزرگسال و به طور مساوی در هر دو جنس مشاهده می شود.
آسیب های براکسیسم یا مشکل سنگ زنی
● افراد مبتلا به دندان قروچه ، مشکل دندان قروچه ؛ اعمال فشار قوی بر روی دندان و ریشه دندان و حتی مفصل فک است. این باعث درد در مفصل فک ، شقیقه ها ، ناحیه گردن و سر می شود.
night در شب ، دندان قروچه و فشردن دندانها ، فشار مداوم بر روی دندانها ، ساییدگی و پارگی دندانها ، آسیب به پروتزها و لثه ها اغلب رخ می دهد.
disorders اختلالات مفصل فک و درد گوش ممکن است در دندان قروچه مشاهده شود.
در نتیجه دندان قروچه (سفت شدن فک) ، علاوه بر دندان ، مفصل فک ، سر و گردن ، ضعف صبحگاهی و مشکل در سازگاری اجتماعی مشاهده می شود.
بوتاکس برش دندان چگونه ساخته می شود؟
بوتاکس دندان آسیاب یک برنامه بدون درد است که 5-10 دقیقه طول می کشد. توصیه می شود بین تمیز کردن بوتاکس 3 ماه فاصله داشته باشید و به عنوان بسته های 3 جلسه ای استفاده کنید. هر جلسه عضله توده ای را ضعیف می کند و آسیب به هم فشردن دندان ها و مفصل فک را کاهش می دهد. چند واحد بوتاکس برای هر عضله استفاده می شود ، محل استفاده و فواصل جلسه روش درمانی است که پزشکان متخصص کلینیک Promed به صورت جداگانه تعیین می کنند.

قیمت بوتاکس دندان قروچه 2021

مراقبت بعد از بوتاکس فک

effects اثرات بوتاکس چانه (بوتاکس ماستر) در عرض 4-7 روز شروع می شود و در پایان هفته دوم بیشتر نمایان می شود.
24 در 24 ساعت اول پس از بوتاکس چانه ، باید سعی شود غذاهای سفت نجوید و تا آنجا که ممکن است غذاهای مایع مصرف کنید.
site محل تزریق نباید حداقل 24 ساعت پس از عمل ماساژ داده شود.
for برای رعایت نکات بهداشتی مهم است که 6-8 ساعت بعد از بوتاکس ماساژور آرایش نکنید. محل تزریق نباید زیاد لمس شود.
● پس از استفاده از بوتاکس چانه ، از تماس صورت با آب برای چند ساعت خودداری شود.
توصیه می شود تا 24 ساعت پس از بوتاکس فک یا بوتاکس دندان قروچه از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .