تکنیکی که به راحتی دندان های خود را تجدید می کند سلامتی زمانی ارزشمند است که...
تکنیکی که به راحتی دندان های خود را تجدید می کند

تکنیکی که به راحتی دندان های خود را تجدید می کند


سلامتی زمانی ارزشمند است که بتوانید آن را در کل بدن خود احساس کنید. وقتی سلامت شما در یک بافت در بدن شما مختل شود ، می تواند بر کل سیستم تأثیر منفی بگذارد. سلامت دهان و دندان یکی از مسائلی است که افراد اغلب با آن دچار مشکل می شوند. تقریباً هیچ فردی وجود ندارد که در طول زندگی خود هرگز با دندان های خود مشکلی نداشته باشد. حداقل ، حتی دندان های لکه دار نیاز به راه حل دارند. روکش های دندانی برای اصلاح مشکلات بهداشتی مشاهده شده در دندان ها و زیبایی ساختار دندان ساخته شده اند.

دلایل پوشش
اگر می خواهید دندانهای صاف و رنگی مناسب داشته باشید ، روکش ها بهترین جایگزین برای ظاهر دندان جدید هستند. برای دندانهای سفیدتر ، بدون لکه ، تمیز و مرواریدی می توانید به روکش مراجعه کنید.
روکش ها را می توان صرفاً برای مسائل زیبایی استفاده کرد و همچنین در درمان های مختلف دندان استفاده می شود. در صورت از دست دادن دندان ، قسمت زیبایی کاربردهای ایمپلنت یا بریج که از طریق دهان قابل مشاهده است با روکش ساخته شده است. یک دندان جدید با قرار دادن یک پوشش روی مواد داخل دهان به دست می آید.

بیشترین کاربرد انواع پوشش
روکش های طراحی شده برای دندانها کاربردهایی هستند که می توانید مواد را مطابق میل خود انتخاب کنید. هر یک از مواد پوشش ، مزیت متفاوتی دارد. ترجیح شما می تواند با توجه به انتظار و شکایت شما شکل بگیرد.
متداول ترین انواع پوشش به شرح زیر است:
- پوشش زیرکونیوم
- روکش چینی کامل (روکش Empress)
- پرسلن برگ (روکش لمینت)

کدام نوع پوشش را باید ترجیح دهم؟
برای اینکه دندان های شما فرم دلخواه شما را داشته باشند و زیبا به نظر برسند ، روش روکش مورد استفاده شما باید در سطحی باشد که انتظارات شما را برآورده کند. به هر حال ، این یک روش مراقبت از دندان نیست که می توان هر روز از آن استفاده کرد ، بلکه یک برنامه زیبایی دندان است. به همین دلیل ، مهم است که مناسب و مناسب دندان ها و مشکل شما باشد.
هنگام انتخاب روش های روکش ، این فرآیند با ارزیابی اندازه مشکل دندان شما ، تعداد دندانه های روکش ، قیمت ، کیفیت و زیبایی روکش آغاز می شود. با ارزیابی همه این موارد ، مناسب ترین روش پوشش و مواد تصمیم گیری می شود.
برخی از روش های روکش نوعی درمان برای مشکلی است که ممکن است در تک دندان شما ایجاد شود. اگر روكشي بر روي تمام دندان ها نياز است ، مي توان اين را نيز ارائه داد. بنابراین کاملاً برای مشکل شما تعیین شده است.
بودجه شما را نیز تعیین می کند که کدام ماده را انتخاب کنید. از آنجا که برخی از مواد هزینه بالاتری دارند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است گزینه مناسب تری را ارائه دهند.

ویژگی های پوشش PORCELAIN
روکش دندان پرسلن ، که یک روش پوششی نزدیک به ساختار طبیعی دندان است ، یک ماده مخصوص طراحی شده است. با این روش که ترجیح می دهید ، دندانهای سفید ، روشن و چشمگیری خواهید داشت. بزرگترین مزیت روکش پرسلن این است که هزینه آن نسبت به سایر انواع روکش کمتر است. اگر می خواهید با هزینه کمتر به ظاهر زیبایی دندان های خود برسید ، مناسب ترین روش برای شما پوشش دندان پرسلن است.
روکش دندان پرسلن را می توان بر روی یک دندان و همچنین بر روی تمام دندان ها اعمال کرد. اگر می خواهید دندانهای جلویی خود را فقط از بیرون مشاهده کنید ، این امکان نیز وجود دارد.

ویژگی های پوشش زیرکونیوم
وقتی نمی خواهید لبخند خود را پنهان کنید و به روش های روکش روی آورید ، آیا قیمت یا کیفیت برای شما مهم است؟ اگر هزینه چندان مهمی نیست و کیفیت برای شما حرف اول را می زند ، می توانید روش روکش دندان زیرکونیوم را انتخاب کنید. داشتن یک ماده با دوام به شما امکان می دهد تا سالها با خیال راحت از آن استفاده کنید.
پوشش زیرکونیوم با ویژگی عبور نور ، ظاهر بسیار طبیعی تری به دندان شما می بخشد. این روش روکش که از موادی با نزدیک ترین رنگ به رنگ دندان تولید می شود ، به دلیل طبیعی بودن آن ترجیح داده می شود. عدم استفاده از فلز در روش روکش دندان زیرکونیوم یکی از ویژگی های مهم آن است.

مراقبت از پوشش دندان
اگرچه روکش ها یک روش درمانی هستند که معمولاً از مواد جامد تولید می شوند ، اما اگر به خوبی مراقبت نشوند ، می توانند نتایج نامطلوبی به همراه داشته باشند. چند موقعیت اساسی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا به پوشش خود آسیب نرسانید. اگر به این موارد توجه کنید ، می توانید سالها از روکش های خود استفاده کنید.
- از مراقبت از دندان خود غافل نشوید: نباید مسواک زدن روزانه خود را قطع کنید ، باید از نخ دندان و دهانشویه استفاده کنید. برای محافظت از دندانهای زیر روکش یا دندانهایی که در موارد جزئی روکش نشده اند ، نباید از بهداشت دهان و دندان خود غافل شوید.
- نباید غذاهای سفت را با دندان های خود بشکنید: شکستن غذاهای پوسته دار یا بسیار سفت مانند آجیل با دندان های جلویی شما ممکن است باعث شکستن پوشش شما شود. این چیزی است که ما هرگز نمی خواهیم. بنابراین هرگز سعی نکنید چیزی را با دندان خود به سختی بشکنید.
- شما باید برای حلق فشاری خود راه حلی بیابید: اگر مشکل چفت شدن غیر ارادی دارید ، ممکن است روکش های شما آسیب ببینند. در این مورد ، باید از بشقاب شب استفاده کنید یا به برنامه هایی مانند بوتاکس دندان قروچه روی آورید.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .