سریع ترین و قابل اطمینان ترین روش برای سفید شدن دندان هادندانهای مرتب به معنی...
سریع ترین و قابل اطمینان ترین روش برای سفید شدن دندان ها

سریع ترین و قابل اطمینان ترین روش برای سفید شدن دندان ها
دندانهای مرتب به معنی لبخندهای زیبا هستند. ممکن است فکر کنید که باید دندانهای تمیز و سالم داشته باشید تا بتوانید بدون ترس ، تردید یا پنهان شدن راحت لبخند بزنید. اغلب چنین تصور می شود و لبخندها در پشت لب پنهان می شوند. راه هایی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد تا بتوانید آزادانه لبخند بزنید! انواع زیادی از روش های سفید کردن دندان وجود دارد ، چه ایمن و چه مضر.
ساختار دندان ها هم ظریف و هم سخت است. این نیز می تواند گیج کننده باشد. اگرچه ممکن است احساس شود که بدون برنامه های سخت تمیز نمی شود ، اما در واقع اثر معکوس ایجاد می کند. روش های سفید کردن دندان ها نیز می تواند دارای انواع باشد که باعث فرسایش و آسیب به دندان ها می شود.

از دست دادن سفیدی دندان
رنگ دندان ها در افراد مختلف متفاوت است و به ساختار استخوان شما نزدیک است. این رنگ ، که در برخی افراد نزدیک به کرم است ، در برخی دیگر ممکن است سفید باشد. به همین دلیل ، مهم است که سایه طبیعی دندان های خود را بشناسید و مطابق آن عمل کنید.
جدا از رنگ طبیعی دندان ها ، تغییر رنگی که با گذشت زمان ایجاد می شود نیز بسیار رایج است. زیرا در زندگی روزمره غذاهای زیادی مانند چای ، قهوه ، آب میوه ، کولا مصرف می شود که بر رنگ دندان ها تأثیر می گذارد. لکه های زرد رنگ در اطراف دندان ها می تواند آزاردهنده باشد ، به خصوص اگر سیگار می کشید. مسواک زدن دندانها به مدت حداقل 2 دقیقه پس از این غذاها می تواند از تغییر رنگ جلوگیری کند.
همچنین ممکن است دلایل متفاوتی برای رنگ تدریجی رنگ دندان وجود داشته باشد ، مانند مصرف دارو و فلوراید زیاد. شما باید مرتباً معاینه شوید و منبع لکه بینی را بدانید.

آیا انگشت پا با روشهای طبیعی در خانه سالم است؟
اگر می خواهید دندان های سفیدتری داشته باشید ، باید بدانید که روش های متفاوتی وجود دارد که می تواند در خانه یا در شرایط بالینی استفاده شود. با این حال ، کارشناسان معتقدند که اکثر درمان های خانگی بی خطر نیستند. دلیل این امر این است که روش هایی که خارج از کنترل متخصصان اعمال می شود بیشتر برای مینای دندان مضر است. این برنامه ها ، که در واقع تصور می شود خوب هستند ، متأسفانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
لیمو و توت فرنگی که در خانه استفاده می شود و گفته می شود که دارای اثر سفید کننده دندان است ، با اسید میوه ای که در آنها وجود دارد باعث فرسایش و تولید باکتری روی دندان ها می شود. ما نمی خواهیم در حالی که تلاش می کنیم کاری خوب انجام دهیم ، در پوسیدگی دندان سهیم باشیم. علاوه بر این ، کربنات ، که بیشتر برای سفید شدن دندان ها شناخته شده است ، می تواند در ابتدا با سفید شدن سریع سطح دندان ، باعث ایجاد سفیدی شود. با این حال ، باعث ایجاد حساسیت و تغییر شکل سطحی برای باکتری ها می شود تا با اثر سایندگی خود به آن بچسبند.

مراقبت مناسب برای دندانهای سفید بدون زنگ
مسواک زدن پس از مصرف غذاها و نوشیدنی های شیرین ، اسیدی و رنگی بسیار مهم است. هنگامی که بقایای غذا و نوشیدنی که روی دندان ها چیده می شود را به درستی تمیز نمی کنید ، یک لایه پلاک روی سطح دندان ها ایجاد می شود. این لایه باعث تغییر رنگ دندان می شود.
مسواک زدن بیش از حد سخت ، مسواک زدن مکرر ، استفاده از آب مراقبت از دندان ، محدود کردن رنگ آمیزی غذاها ، کاهش یا ترک سیگار بهترین مراحل برای دندانهای بدون لک و تمیز است. علیرغم همه اینها ، اگر از رنگ طبیعی دندان خود راضی نیستید یا نمی توانید از رنگ آمیزی دندان جلوگیری کنید ، می توانید از روش های سفید کردن دندان استفاده کنید که توسط پزشکان اعمال می شود.

روند سفید شدن دندان ها چگونه انجام شده است؟
شما باید برنامه های سفید کننده دندان پزشکی را ترجیح دهید تا بتوانید با از بین بردن لکه ها و رنگ های تیره روی دندان ها ، دندانهای تمیزتر و سفیدتری داشته باشید.
برنامه های سفید کننده پزشکی توسط دندانپزشکان متخصص در محیط بالینی استفاده می شود. ژل های مخصوص و دستگاه های پزشکی برای این فرایند استفاده می شود. با قرار دادن ژل ها بر روی دندان ها و پرتوهای لیزر روی ژل ها ، تن دندان ها روشن می شود. این برنامه ، که هیچ گونه احساس درد ایجاد نمی کند ، با خیال راحت دندان ها را سفید می کند. پزشکانی که این روش را انجام می دهند ، گاهی اوقات می توانند وسایلی را که می توانید در خانه علاوه بر این درمان استفاده کنید ، به شما بدهند. در این حالت ، پس از چند جلسه ، می توانید دندان های سفید مورد نظر خود را بدست آورید و بدون تردید شروع به لبخند زدن کنید.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .