Tedavi Özeti

Number of Operation:
-
Operation Time:
-
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
-
Hospital Accommodation:
-

درمان IVF

لقاح آزمایشگاهی روشی برای تأمین بارداری است که به طور طبیعی با آزمایشات و درمان های حمایتی در یک محیط آزمایشگاهی اتفاق نمی افتد. این شامل تمام مطالعات انجام شده برای پرداختن به منبع مشکل پس از کاربردهای IVF ، آزمایشات و تجزیه و تحلیل ها است.

درمان IVF چگونه انجام می شود؟

تشکیل جنین با لقاح سلولهای تخمک سالم گرفته شده از زن و سلولهای اسپرم با کیفیت گرفته شده از مرد در آزمایشگاه تضمین می شود. جنین بدست آمده در تخمدان های زن قرار می گیرد و حاملگی تحقق می یابد.

از داروهای مختلفی برای تکامل بیشتر تخمها به روش IVF استفاده می شود. استفاده از دوزهای شخصی و انواع داروها مهمترین مسئله در این مرحله است. مصرف بیش از حد مواد مخدر ممکن است کیفیت پوشش رحم و تخمک را مختل کرده و نتایج را بدتر کند. به همین دلیل ، از پزشک متخصص انتظار می رود که مطابق با داده های علمی تعیین کند.

چه کسی برای درمان IVF قابل استفاده است؟

این یک روش درمانی حمایتی است که برای افرادی که می خواهند در صورت تولید مثل طبیعی به دنیا نیایند ، بچه دار می شوند. طبق قوانین و مقررات موجود در ترکیه ، این قانون در مورد افرادی که اتحادیه حقوقی دارند ، قابل استفاده است.

یک سری آزمایشات و تجزیه و تحلیل ها روی زوج ها انجام می شود و تخمک و اسپرم آنها ، سن و اینکه آیا یک بیماری پاتولوژیک وجود دارد که ممکن است از نشستن جنین در رحم جلوگیری کند ، بررسی می شود. در نتیجه تمام آزمایشات و تجزیه و تحلیل ها ، می توان با تأیید پزشک ، درمان مناسب را شروع کرد.

تعادل اسپرم چیست؟

انتخاب اسپرم در درمان های IVF عامل مهمی در موفقیت درمان است. کیفیت اسپرم که 50 درصد در ناباروری تأثیر دارد ، باید قبل از درمان بررسی شود. ضمن تشخیص مشکلات مربوط به اسپرم ، با توجه به تعداد ، تحرک و ناهنجاری آنها تصمیم گیری شد ، اما در سالهای اخیر ، ظرفیت آنها برای باروری تخمک نیز می تواند به صورت ژنتیکی تعیین شود. اگر مشکلات مربوط به اسپرم دیده شود ، می توان با تکنیک های مختلفی که در لقاح آزمایشگاهی استفاده می شود ، انتخاب خوب اسپرم ، لقاح موفق و کیفیت بهتر جنین را بدست آورد.

روش MICRO TESE چیست؟

این فرآیند بدست آوردن اسپرم از طریق گرفتن بافت از افرادی است که با استفاده از میکروسکوپ نمی توانند سلولهای اسپرم در مایع منی ، یعنی آزواسپرمی را تشخیص دهند.

در روش Micro TESE ، مناطقی که احتمالاً دارای اسپرم در بیضه ها هستند ، زیر میکروسکوپ بررسی می شوند و قطعات گرفته شده از این مناطق به آزمایشگاه ارسال می شوند. در آزمایشگاه ، تشخیص اسپرم با استفاده از تکنیک های خاص انجام می شود و اسپرم های با کیفیت از هم جدا می شوند. مهمترین تکنیک مورد استفاده در این مرحله ، روش الیاف کشیدن است.

در روش الیاف ، قسمتهای برداشته شده به صورت مکانیکی و آنزیمی به فیبرهای خود تفکیک می شوند. اسپرم در تکه های بافتی که توسط متخصصان آزمایشگاه بررسی می شود ، شناسایی می شود و سپس بالاترین و با کیفیت ترین اسپرم ها انتخاب می شوند.

با تهیه لقاح با سلولهای تخمک گرفته شده از زن و اسپرم با کیفیت حاصل از مرد با روش میکرو TESE می توان به نتایج موفقیت آمیز رسید. با این روش میزان بدست آوردن جنین سالم افزایش می یابد.

سیستم های تصویربرداری EMBRYO

هنگامی که جنین رشد کرد ، تعیین اینکه کدام جنین می تواند با موفقیت به رحم متصل شود دشوار است. برای این ، لازم است رشد و نمو جنین ها پس از لقاح مشاهده شود. به منظور انجام این مشاهدات ، سیستم های ویدئویی ای که رشد جنین را در کابینت های پزشکی به نام دستگاه جوجه کشی تشخیص می دهند ، تولید شده اند. با تشکر از سیستم ، رشد و نمو جنین را می توان با عکس و فیلم دنبال کرد. تعیین اینکه کدام جنین با کیفیت بهتر رشد می کند و اطمینان از استفاده از این جنین ها می تواند میزان بارداری را بالا نگه دارد.

آزمون پيش کاري: PGT چيست؟

تشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGD) یک آزمایش ژنتیکی است که بر اساس تجزیه و تحلیل ساختار جنین ها پس از لقاح به دست می آید. نتایج این آزمایش که در درمان IVF با موفقیت به کار گرفته شده است ، اطلاعاتی در مورد قابلیت چسبندگی جنین های بدست آمده ارائه می دهد.

در روزهای 3 یا 5 از رویان در حال رشد ، برخی از سلولهای موجود در آن گرفته شده و با آزمایش ژنتیکی تعداد کروموزوم موجود در آنها تعیین می شود. علاوه بر این ، با این آزمایش بیماری های مختلف تک ژنی قابل تشخیص است. جنین ، که طبق نتیجه آزمایش سالم است ، در رحم قرار می گیرد.

انجماد و ذخیره سازی EMBRYO

جنین های سالم بلا استفاده که در درمان IVF بدست می آیند برای استفاده های بعدی با روش انجماد جنین موسوم به انجماد ذخیره می شوند. بنابراین ، در صورت لزوم ، درمان می تواند با موفقیت تکرار شود. میزان زنده ماندن جنین های منجمد شده با روش انجماد پس از فرآیند ذوب بسیار زیاد است.

ذخیره سازی جنین به دلایلی مانند به دست آوردن جنین زیاد به دلیل استفاده از داروها و مشکلات مربوط به رحم انجام می شود.

سوالات متداول

با درمان مزوتراپی ، که ریشه های مو را تحریک می کند ، فولیکول های خفته می توانند شروع به رشد و رشد کنند. بنابراین ، موها رشد می کنند و می توان گفت موهای جدید در حال رشد هستند. با این حال ، موهایی که به دلیل اثرات ژنتیکی کاملاً ریخته اند و دیگر رشد نمی کنند ، تنها با کاشت مو قابل درمان هستند. این فرایند برای رشد سریعتر و تقویت پس از کاشت مو اعمال می شود.

افرادی که این فرایند را روی موهای خود انجام داده اند با کنجکاوی منتظر نتایج می مانند. از آنجا که یک مکمل غذایی است که به عمق سلول ها می رسد ، مشاهده نتایج بلافاصله دشوار است ، اما به تدریج ظاهر می شود. اثرات آن در 4 هفته اول پس از عمل مشاهده می شود. نتایج خالص به طور متوسط در 6 ماه مشاهده می شود. اثرات این روش در بازه زمانی 12-18 ماه ادامه دارد.

مزوتراپی مو ، که در فواصل 1 تا 4 هفته اعمال می شود ، می تواند به طور متوسط 4 جلسه یا 6 جلسه اعمال شود. در برخی افراد ، می توان آن را به عنوان یک جلسه به ندرت ترجیح داد.

هر سلول بدن به مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و اسیدهای آمینه نیاز دارد. به همین دلیل است که ما هر روز تغذیه می کنیم. این امکان وجود دارد که موهای سالم داشته باشید ، زیرا نیازهای تغذیه ای پوست سر مستقیماً در روش های مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، برآورده می شود. از آنجا که بافت های زیر جلدی که در آن برنامه مورد استفاده قرار می گیرد تغذیه می شود ، فولیکول های مو نیز سالم تر رشد می کنند. به این ترتیب می توان از ریزش مو جلوگیری کرد.

این را می توان برای همه افراد بین 18 تا 65 سال که می خواهند موهایشان از داخل از ریشه تغذیه شود ، استفاده کرد. ترجیح داده می شود به خصوص اگر ریزش شدید مو وجود داشته باشد و اگر نمی خواهید این وضعیت جدی تر شود. نتایج موثری را می توان در هر نوع مو بدون در نظر گرفتن زن یا مرد مشاهده کرد.

این کار برای تغذیه ریشه ها و رسیدن خون به ریشه در افرادی که ریزش موی شدید دارند یا تارهای موی ضعیفی دارند انجام می شود. به این ترتیب ، موها روشن تر ، پرپشت تر و پر جنب و جوش تر به نظر می رسند. در کاربرد پس از کاشت مو ، چسبندگی ریشه ها را تسریع کرده و فولیکول ها را توسعه می دهد.

با تزریق ویتامین ها ، مواد معدنی و عوامل رشد به پوست سر استفاده می شود. محتوای داده شده به سلول ها بسیار مغذی است. روند درمان با توجه به فرد تعیین می شود و تعداد جلسات نیز به این ترتیب تعیین می شود. می توان آن را در یک جلسه استفاده کرد ، اما بیشتر در چند جلسه اعمال می شود. به طور متوسط 4-6 جلسه درمان توصیه می شود. معمولاً درخواست ها هر 15 روز یکبار انجام می شود.

مزوتراپی که روی موها اعمال می شود ، فرایندی است که فولیکول های مو را تحریک می کند و پوست را با ویتامین ها و مواد معدنی تغذیه می کند و به موها اجازه رشد می دهد. با این فرایند ، گردش خون پوست سر افزایش می یابد ، مواد مغذی به ریشه می رسد و فولیکول های مو رشد می کنند.

مواد مغذی مانند ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه مورد نیاز فولیکول های مو به طور مستقیم برای موهای شاداب ، متراکم و پر جنب و جوش ارائه می شود. این بسیار موثرتر از ویتامین هایی است که با غذا مصرف می شود.

قیمت IVF 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .