Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
5-10 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

بوتاکس میگرن

میگرن ؛ این یک اختلال عصبی است که باعث درد شدید و ضربان قلب در ناحیه کمر و شقیقه سر ، اطراف چشم می شود و گاهی اوقات واکنش بدن مانند تهوع و استفراغ مشاهده می شود.
اگرچه هیچ راه حل قطعی برای درد میگرن که بر زندگی تأثیر منفی می گذارد و مکرراً با آن مواجه می شویم وجود ندارد ، اما با بوتاکس میگرن می توان شدت درد را کاهش داد.
درمان میگرن با بوتاکس ؛ این روش درمانی مبتنی بر انسداد ماهیچه هایی است که اعصاب را در برخی نقاط ناحیه سر متراکم می کند. درمان از فشردگی عصب جلوگیری می کند. برنامه بوتاکس میگرن ، که در نتیجه بازخورد رایج افرادی که تحت درمان با بوتاکس بر روی صورت خود بودند ، کشف شد ، یک برنامه م effectiveثر در کاهش شدت درد میگرن است.
علائم میگرنی چیست؟
اثرات میگرن ، که علائم مختلفی دارد ، بسیار شدید است. سردردهای میگرنی برخلاف سایر سردردها در حملات شروع می شوند و این حملات می توانند بین 4 تا 72 ساعت طول بکشد. درد میگرن با احساس ضربان قلب متوسط ​​یا شدید است. تهوع و استفراغ ممکن است با درد میگرن همراه باشد. فعالیت بدنی یا حرکت ناگهانی سر می تواند درد میگرن را تشدید کند.
چه عواملی باعث میگرن می شوند؟
عوامل متعددی باعث بروز حملات میگرنی می شوند. برخی از این موارد عبارتند از:
تغییرات هورمونی (به ویژه دوره قاعدگی زنان) ، بارداری ، یائسگی ، غذاهای شور و فرآوری شده ، تغییر رژیم غذایی ، الکل (به ویژه شراب) ، مصرف بیش از حد کافئین ، استرس ، تغییر الگوی خواب یا کم خوابی ، سر و صدای زیاد ، نور زیاد ، برخی بوی قوی ، فعالیت جنسی شدید ، فعالیت بدنی بالا ، فشار.
درمان میگرن
میگرن یک بیماری با علت ناشناخته است و بنابراین قابل درمان نیست. اگرچه روشهای مختلف درمانی کمکی برای از بین بردن علائم مختلف مانند تهوع و استفراغ همراه با درد میگرن استفاده می شود ، اما هیچ روش معجزه آسایی برای توقف کامل حملات درد وجود ندارد. به همین دلیل ، سعی می شود تا حد ممکن با دادن داروهای مسکن و داروهای مشابه به افرادی که از درد میگرن رنج می برند ، حملات را تا حد ممکن کاهش دهد. یکی از روشهای متداول برای تسکین این درد که شدیدترین مرحله میگرن است ، روش تزریقی است که اثر طولانی مدت دارد.
بوتاکس میگرنی چگونه انجام می شود؟
تزریق در درمان میگرن تکنیکی است که در افرادی که حملات مزمن میگرن را تجربه می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این تکنیک ، هدف آن کاهش شدت و دفعات دردی است که بزرگترین شکایت را در میگرن ایجاد می کند. در عمل ، پیشانی ، شقیقه ، ناحیه گردن و شانه برای تزریق مناسب است. تزریق در نقاط مختلف این نواحی انجام می شود. این فرایند به طور متوسط ​​5-10 دقیقه به پایان می رسد.

کاربرد تزریق در درمان میگرن چیست؟

کاربردهای تزریق بوتاکس که در درمان میگرن مزمن استفاده می شود ، روشی م effectiveثر برای درمان میگرن مزمن است. با تزریق بوتاکس ، درد شدید میگرن مزمن را می توان با جلوگیری از هدایت عصبی در مناطقی که درد ایجاد می شود ، تسکین داد. این برنامه را می توان توسط متخصص مغز و اعصاب به افراد مبتلا به میگرن مزمن توصیه کرد.
درمان تزریقی برای افراد مبتلا به میگرن مزمن ، استفاده از مسکن های بیش از حد را به حداقل می رساند و به فرد اجازه می دهد بدون تجربه درد میگرنی به زندگی روزمره خود ادامه دهد. ماده تزریقی ، فرستنده هایی را که باعث ایجاد درد از انتهای عصبی می شوند متوقف می کند ، بنابراین از رهاسازی که باعث ایجاد درد می شود جلوگیری می شود و درد به مغز نمی رسد.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

بوتاکس میگرن قیمت 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .