Tedavi Özeti

Number of Operation:
1
Operation Time:
10-15 MINUTES
Anesthesia:
-
Return of Work Time:
-
Healing Time:
SAME DAY
Hospital Accommodation:
-

بوتاکس چین و چروک

چین و چروک ها حفره ها ، خطوط یا چین هایی هستند که معمولاً در پوست به دلیل از بین رفتن استحکام و قابلیت ارتجاعی در طول زمان ایجاد می شوند. پوست سالم طبیعی در حالت نرم است. دارای اپیدرم زیبایی است ، از جمله لایه بیرونی آن. مانع خوبی در برابر آب و محیط زیست ایجاد می کند. رنگ پوست یکدست و بی عیب و نقص است.
بوتاکس چین و چروک ؛ به دلیل عوامل مختلف مانند اشعه خورشید ، سیگار کشیدن و مصرف الکل ، مراقبت ناکافی ، رژیم غذایی ناسالم و خستگی ، چین و چروک های پوست را از بین می برد.
انواع کاربرد BOTOX مطابق با منطقه استفاده
OT بوتاکس خارجی چیست؟
آنها معمولاً خطوط افقی هستند که در ناحیه پیشانی به دلیل تقلید و حرکات دیده می شوند. این امر به ویژه هنگامی که از تقلید استفاده می شود آشکارتر می شود. با بوتاکس پیشانی که روی ناحیه پیشانی اعمال می شود ، می توانید از شر این خطوط افقی و گاهی عمودی خلاص شوید. بوتاکس پیشانی اغلب همراه با بوتاکس بین ابروها و اطراف چشم ها استفاده می شود. اولین انتخاب برای چین و چروک پیشانی ، استفاده از بوتاکس پیشانی است.
● چگونه می توان بوتاکس خارجی ساخت؟
میزان بوتاکس با توجه به کمیابی یا فراوانی چین و چروک در ناحیه پیشانی تعیین می شود. استفاده از بوتاکس پیشانی بین خطوط پیشانی از چین و چروک هایی که هنگام بالا آمدن ابروها ایجاد می شود جلوگیری می کند. بوتاکس بین دو ابرو نیز باعث کاهش رفلکس اخم می شود.
B بوتاکس بین ابروها چیست؟
بوتاکس بین ابروها روشی است که برای از بین بردن چین و چروک و خطوط بین ابرو انجام می شود. به دلیل استفاده قوی از ماهیچه های بین ابرو ، پوست به دلیل چین خوردگی مداوم در طول زمان با مشکل خطوط و چین و چروک مواجه می شود.
B بوتاکس بین ابروها چگونه انجام می شود؟
بوتاکس بین ابروها توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed با دقت و مراقبت زیاد انجام می شود. ابتدا نقاط شروع و پایان ماهیچه ای که ابروهای شما را به خط میانی نزدیک می کند مشخص می شوند. پس از پنج دقیقه استفاده از یخ ، تزریق بوتاکس انجام می شود. معمولاً با بوتاکس روی پیشانی و دور چشم انجام می شود. احساس سوزش بسیار جزئی در حین تزریق ایجاد می شود. این ناراحتی بلافاصله از بین می رود. تورمی که ممکن است ایجاد شود بیش از یک یا دو ساعت طول نمی کشد.
C دور چشم - بوتاکس پای کلاغ چیست؟
چین و چروک های اطراف چشم را پای کلاغ می نامند زیرا ظاهری مثلثی ایجاد می کند. روش بوتاکس اعمال شده در این ناحیه "بوتاکس پای کلاغ" نیز نامیده می شود. هدف از این روش حذف چین و چروک های اطراف چشم و دستیابی به یک ساختار صاف است.
THE برنامه چگونه بر روی چین و چروک های پا CROW ساخته می شود؟
میزان دوز و نقاط کاربرد با توجه به شکل و عمق چین و چروک هایی که فرد دارد تعیین می شود. هدف اصلی استفاده از بوتاکس محدود کردن حرکات بافت ماهیچه ای در ناحیه چین و چروک است.
برنامه حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. از آنجا که پوست اطراف چشم بسیار نازک است ، قبل از استفاده از کرم بی حس کننده برای احساس درد که می توان احساس کرد استفاده می شود. بوتاکس بعد از 2 روز شروع به نشان دادن اثر خود می کند. پس از یک هفته ، اثر کاملاً آشکار می شود.

سوالات متداول

- یک روش پزشکی است و عملاً بر اساس اعمال جراحی اعمال می شود. درد باعث ایجاد احساس درد نمی شود.
- زندگی روزمره را می توان بلافاصله پس از عمل از سر گرفت. استراحت بالینی لازم نیست.
- این یک فرآیند کوتاه مدت است.
- از نخ های PDO سازگار با پوست استفاده می شود، ایمن است. به بافت های پوست آسیبی نمی رساند.
- طناب های مورد استفاده دارای انعطاف پذیری هستند. به همین دلیل روی میمیک ها تاثیری نمی گذارد و به شما اجازه می دهد تا به راحتی میمیک بسازید.
- اثرات بلافاصله قابل مشاهده است.
- زمان بهبودی عوارضی مانند ادم و تورم بسیار کوتاه است.

گچ بر روی بینی اعمال می شود که با این روش به مدت 4-5 روز بلند می شود. به این ترتیب فرم جدید بینی حفظ می شود. پچ در زندگی روزمره مشکلی ایجاد نمی کند، پس از 4-5 روز حذف می شود. بعد از عمل نیازی به استراحت نیست. ادم و کبودی بسیار کم است.

از آنجایی که این روش غیر جراحی است، هیچ عارضه ای جز احتمال ادم و کبودی خفیف ایجاد نمی کند. هیچ جای زخم یا بخیه ای وجود ندارد. بلافاصله پس از عمل، فرد می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد. ادم و کبودی‌های خفیف که رخ می‌دهند در عرض حداقل 1 یا 2 هفته ناپدید می‌شوند. در طول این فرآیند می توان از آرایش استفاده کرد، اما باید به آرامی انجام شود. صورت نباید مالش داده شود، ماساژ داده شود و از خوابیدن به صورت خودداری شود.

علامت گذاری روی قسمت های مشخص شده افرادی با صورت آویزان زده می شود. مناطق عمل مشخص شده با بی حسی موضعی بی حس می شوند. سپس نخ های مخصوص سازگار با پوست از نواحی بی حس شده به کمک سوزن های نازک زیر پوست قرار می گیرد و عمل به پایان می رسد.

در حین تعلیق طناب بینی، یک سوزن نازک از طریق غضروف نوک بینی وارد می شود و طناب ها قرار می گیرند و به سمت بالا ثابت می شوند.

عملیات لیفتینگ با تعلیق طناب را می توان برای افرادی که در سنین پایین صورت دچار افتادگی و کم پشتی هستند، انجام داد. برخلاف تصور رایج، این کار نباید در سنین بالا انجام شود. به همین دلیل می توان از سن 30 سالگی این روش را انجام داد. روشی که در سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین پایین ترجیح داده می شود زیرا روشی غیر جراحی و عملی است.

اگرچه این روشی است که آسیب زیادی به صورت وارد نمی کند و به سرعت بهبود می یابد، اما اثرات آن در عرض 2 هفته آشکار می شود. ممکن است 2-3 ماه طول بکشد تا اثرات کامل را احساس کنید. در این فرآیند، فعال سازی کلاژن رخ می دهد و بافت ها تجدید می شوند.

نام دیگر لیفت صورت غیر جراحی لیفتینگ PDO است. نخ‌های PDO که برای مصارف پزشکی استفاده می‌شوند و در طول زمان ذوب می‌شوند، برای این فرآیند استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان آویز طناب کلاژن شناخته می شود. با افزایش تولید کلاژن در ناحیه ای که روی پوست قرار می گیرد، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

این یکی از روش‌های جراحی بینی غیرجراحی است که برای افرادی که نوک بینی پایین و انحنای خفیف بینی دارند، استفاده می‌شود. کشش با نخ های کلاژنی که در بافت های بینی قرار می گیرد ایجاد می شود.

رشته های کلاژن مورد استفاده در فرآیند کشش غیر جراحی به مدت 6 ماه در بافت زیر جلدی باقی می مانند و سپس به تدریج حل شده و از بین می روند. اما حتی پس از از بین رفتن نخ ها، اثرات آن تا 2 سال باقی می ماند. این به این دلیل است که از زمانی که نخ ها برای اولین بار قرار می گیرند، بازسازی در بافت های زیر جلدی، تولید کلاژن و بهبود افتادگی در این دوره ادامه می یابد.

قیمت بوتاکس چین و چروک 2021

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .