بوتاکس چین و چروک

چین و چروک ها حفره ها ، خطوط یا چین هایی هستند که معمولاً در پوست به دلیل از بین رفتن استحکام و قابلیت ارتجاعی در طول زمان ایجاد می شوند. پوست سالم طبیعی در حالت نرم است. دارای اپیدرم زیبایی است ، از جمله لایه بیرونی آن. مانع خوبی در برابر آب و محیط زیست ایجاد می کند. رنگ پوست یکدست و بی عیب و نقص است.
بوتاکس چین و چروک ؛ به دلیل عوامل مختلف مانند اشعه خورشید ، سیگار کشیدن و مصرف الکل ، مراقبت ناکافی ، رژیم غذایی ناسالم و خستگی ، چین و چروک های پوست را از بین می برد.
انواع کاربرد BOTOX مطابق با منطقه استفاده
OT بوتاکس خارجی چیست؟
آنها معمولاً خطوط افقی هستند که در ناحیه پیشانی به دلیل تقلید و حرکات دیده می شوند. این امر به ویژه هنگامی که از تقلید استفاده می شود آشکارتر می شود. با بوتاکس پیشانی که روی ناحیه پیشانی اعمال می شود ، می توانید از شر این خطوط افقی و گاهی عمودی خلاص شوید. بوتاکس پیشانی اغلب همراه با بوتاکس بین ابروها و اطراف چشم ها استفاده می شود. اولین انتخاب برای چین و چروک پیشانی ، استفاده از بوتاکس پیشانی است.
● چگونه می توان بوتاکس خارجی ساخت؟
میزان بوتاکس با توجه به کمیابی یا فراوانی چین و چروک در ناحیه پیشانی تعیین می شود. استفاده از بوتاکس پیشانی بین خطوط پیشانی از چین و چروک هایی که هنگام بالا آمدن ابروها ایجاد می شود جلوگیری می کند. بوتاکس بین دو ابرو نیز باعث کاهش رفلکس اخم می شود.
B بوتاکس بین ابروها چیست؟
بوتاکس بین ابروها روشی است که برای از بین بردن چین و چروک و خطوط بین ابرو انجام می شود. به دلیل استفاده قوی از ماهیچه های بین ابرو ، پوست به دلیل چین خوردگی مداوم در طول زمان با مشکل خطوط و چین و چروک مواجه می شود.
B بوتاکس بین ابروها چگونه انجام می شود؟
بوتاکس بین ابروها توسط پزشکان متخصص کلینیک Promed با دقت و مراقبت زیاد انجام می شود. ابتدا نقاط شروع و پایان ماهیچه ای که ابروهای شما را به خط میانی نزدیک می کند مشخص می شوند. پس از پنج دقیقه استفاده از یخ ، تزریق بوتاکس انجام می شود. معمولاً با بوتاکس روی پیشانی و دور چشم انجام می شود. احساس سوزش بسیار جزئی در حین تزریق ایجاد می شود. این ناراحتی بلافاصله از بین می رود. تورمی که ممکن است ایجاد شود بیش از یک یا دو ساعت طول نمی کشد.
C دور چشم - بوتاکس پای کلاغ چیست؟
چین و چروک های اطراف چشم را پای کلاغ می نامند زیرا ظاهری مثلثی ایجاد می کند. روش بوتاکس اعمال شده در این ناحیه "بوتاکس پای کلاغ" نیز نامیده می شود. هدف از این روش حذف چین و چروک های اطراف چشم و دستیابی به یک ساختار صاف است.
THE برنامه چگونه بر روی چین و چروک های پا CROW ساخته می شود؟
میزان دوز و نقاط کاربرد با توجه به شکل و عمق چین و چروک هایی که فرد دارد تعیین می شود. هدف اصلی استفاده از بوتاکس محدود کردن حرکات بافت ماهیچه ای در ناحیه چین و چروک است.
برنامه حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. از آنجا که پوست اطراف چشم بسیار نازک است ، قبل از استفاده از کرم بی حس کننده برای احساس درد که می توان احساس کرد استفاده می شود. بوتاکس بعد از 2 روز شروع به نشان دادن اثر خود می کند. پس از یک هفته ، اثر کاملاً آشکار می شود.

مواردی که باید بعد از بوتاکس در نظر گرفته شود

● ورزش در روز درمان با بوتاکس نباید انجام شود و از مکان های گرم مانند سونا و حمام ترکی بازدید نشود.
care مراقبت از پوست نباید در روز بوتاکس انجام شود. لازم است 1 هفته برای مراقبت از پوست منتظر بمانید.
حداقل 3 روز نباید وارد استخر شوید.
bot در صورت استفاده از بوتاکس در اطراف دهان ، درمان دندانپزشکی نباید در همان دوره انجام شود. ناحیه لب همچنین می تواند تحت تأثیر عفونت در ناحیه دندان قرار گیرد.
materials چند روز پس از استفاده از مواد آرایشی نباید استفاده شود.
is توصیه می شود تا 4 ساعت پس از عمل با صورت دراز نکشید. خوابیدن با بالش بلند در شب احتمال تورم احتمالی را از بین می برد.
for توصیه نمی شود پوست دارای بوتاکس مدتی در معرض نور خورشید قرار گیرد. بنابراین باید از کرم ضد آفتاب استفاده کرد.
products محصولات الکلی و کافئین دار به مدت 1 هفته پس از استفاده نباید مصرف شوند.
● از آنجا که صورت شما در روزهای اول حساس خواهد بود ، باید از خود در برابر ضربه محافظت کنید.

بازگشت به بالا
whatsapp telegram viber vk
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .