بوتاکس برای تعریق

درمان تعریق زیر بغل یکی از کاربردی ترین و م effectiveثرترین روش هایی است که به دلایل مختلف برای بیماران مبتلا به تعریق زیاد ، یعنی هایپرهیدروز استفاده می شود. تعریق زیاد در نقاط مختلف بدن به دلیل استرس ، کار زیاد غدد تیروئید ، داروهای انسولین ، یائسگی و برخی از انواع سرطان دیده می شود.
تعریق بیش از حد ، که بر زندگی روزمره به طور منفی تأثیر می گذارد ، بر روانشناسی فرد نیز تأثیر می گذارد. بعد از تعریق بوتاکس زیر بغل ، فرد از نظر روحی و جسمی احساس بهتری خواهد داشت.
دلایل عرق کردن زیر دست چیست؟
تعریق؛ این عملی است که بدن برای کنترل دمای خود انجام می دهد. طبیعی است که هنگام حرکت ، با افزایش دمای بدن و هنگام بیماری عرق کنید. در برخی افراد ، تعریق فراتر از حالت عادی است و در زمان های غیر منتظره به شدت دیده می شود. به این حالت تعریق زیاد یا هیپرهیدروز می گویند.
ممکن است دلایل زیادی پشت ظاهر شدن هایپرهیدروز در افراد باشد. بیماریهای هورمونی ، به ویژه تیروئید ، استرس ، برخی از انواع سرطان ، یائسگی ، مصرف زیاد غذاهای تند یا کافئین ، مصرف الکل و مواد مخدر ، تب بالا ، ضد تب ، مسکن ها ، داروهای انسولین ، چاقی ، برخی اختلالات ریوی ، 'C' و دلایلی از این قبیل کمبود ویتامین D از عواملی است که می تواند باعث تعریق زیاد شود.

عوارض روانشناختی تعریق زیاد چیست؟
تعریق بیش از حد باعث می شود روانشناسی تحت تأثیر منفی قرار گیرد و باعث می شود که افراد به سمت داخل متمایل شوند. این وضعیت ، که آنها را از زندگی اجتماعی دور می کند ، به ویژه در تعریق زیر بغل دیده می شود.
استفاده از دئودورانت مناسب ، توجه به نظافت و دوش مکرر با جلوگیری از بوی بد ، بهداشت را تأمین می کند ، اما هیچ راه حلی برای جلوگیری از تعریق وجود ندارد. این امر بر محیط اجتماعی افراد تأثیر می گذارد. ظاهر تعریق زیر بغل راه را برای افراد مبتلا به این مشکل فراهم می کند تا از محیط خارجی فرار کرده و گوشه گیر شوند.
مردم تلاش ویژه ای می کنند تا لباسی را که هنگام بیرون رفتن می پوشند انتخاب کنند. آنها به طور کلی پارچه هایی را ترجیح می دهند که عرق ندارند یا بلوزهای گشاد که به پوست نمی چسبند. با این حال ، جلوگیری از ظاهر شدن تعریق هنوز بسیار دشوار است. م effectiveثرترین راه حل برای اجتناب از همه این تلاش ها و تجربه عرق سالم تر ، بوتاکس زیر بغل است.
مشکل تعریق زیاد باید نه تنها با تأثیرات روانی ، بلکه با مشکلات سلامتی نیز کنترل شود. حذف سریع مایعات اضافی از بدن می تواند اثرات مضر بر روی سیستم داشته باشد. بنابراین ، کنترل تعریق زیاد و اطمینان از توزیع متعادل مهم است.

چگونه از درمان عرق کردن زیرزمینی استفاده می شود؟

درمان تعریق زیر بغل یک برنامه کاربردی و بدون درد است. استفاده از کرم بی حسی توسط پزشک قبل از استفاده نیز می تواند درد و درد جزئی را که در حین استفاده احساس می شود از بین ببرد. پس از معاینه زیر بغل ، نواحی لازم مشخص شده و ماده از حدود 20 نقطه در دوزهای تنظیم شده به پوست تزریق می شود. ماده ای که روی اعصاب تأثیر می گذارد عرق کردن را متوقف می کند. این فرآیند به طور متوسط 20 تا 30 دقیقه به پایان می رسد.

بازگشت به بالا
اجازه دهید با شما تماس بگیریم .