KIRMIZI HALIDA YÜRÜR GİBİ GÜLÜMSEYİN Gülümsemenin hayatımıza kattığı değer, belki de çoğu şeyden...
KIRMIZI HALIDA YÜRÜR GİBİ GÜLÜMSEYİN

KIRMIZI HALIDA YÜRÜR GİBİ GÜLÜMSEYİN


Gülümsemenin hayatımıza kattığı değer, belki de çoğu şeyden daha önemlidir. Karşımızda gülümseyen bir yüz gördüğümüzde hislerimiz o kişiye karşı olumlu olma eğilimindedir. Bilinçaltımız her zaman bu durumu tetikler. Dolayısıyla ağız ve diş sağlığı kadar estetiği de büyük bir önem kazanıyor.
Gülümsemek, her an kolay kolay yapabildiğimiz bir eylem değil. Hayatın zorlukları, mutsuz anlar veya sadece estetik kaygılar gülümsemeleri gölgeleyebilir. Ancak böyle durumlarda gülümseyebildiğimiz o nadir anlarda, bunun kusursuz bir an olmasını hayal ederiz. Kusursuz gülüşler için geliştirilen Hollywood Smile yani Hollywood gülüş tasarımı, hayalini kurduğunuz gerçekçi ve estetik gülüşlere kavuşmanıza yardımcı oluyor. “Gülüşün de tasarımı mı olur” demeyin, uzman ellerde dişler bile bir şahesere dönüşüyor.

NEDEN ‘HOLLYWOOD SMILE’ DENİYOR?


Gülümserken korkmamak, çekinmemek önemlidir. Son yıllarda güvenle gülümseyebilmek için diş estetiği uygulamalarının popülerliği artmaya devam ediyor.
Batıda geliştirilen ve Hollywood Smile adıyla markalaşan Hollywood gülüş estetiği, talebiniz doğrultusunda gerçekleştirilen ve ekran yıldızları gibi gülümsemenizi sağlayan bir işlemdir. İsmi de tam olarak buradan geliyor. Ayrıca birçok ünlü ismin tercihinin olması ve gerçek anlamda Hollywood gülüşleri tasarlaması cabası…

NASIL YAPILIR VE AMACI NEDİR?
Kişiye özel olarak sunulan bir dizi işlemle, dişlerin ve ağız yapısının estetik bir forma gelmesini sağlar. Etkili bir diş estetiği yöntemidir ve güzel gülüşlere sahip olmanız için gereklidir. Hollywood Smile işleminde farklı diş hekimliği tekniklerinin kullanılması ve size özel olarak tasarlanması, mükemmel gülümsemenizi ortaya çıkarıyor. Yani bu teknikle herkes gibi değil, kendiniz gibi gülümsersiniz.
Uygulama aşamasına geçilmeden önce diş estetiğinde uzman bir hekim tarafından muayene gerçekleştiriliyor. Bu muayene ile birlikte ihtiyacınız olan işlemler belirleniyor. Diş eti estetik duruyor mu yoksa buraya işlem yapılacak mı, dişlerin boyutları ideal mi, tüm dişler eşit boyutta mı, diş taşı oluşumları var mı, dişlerin rengi açılmalı mı? Bunlara benzer birçok sorunun yanıtı bu muayene yardımıyla tespit edilir. Tüm bu tespitler sonrasında tedavinin başlatılmasına ve harika gülüşlere sahip olmanıza herhangi bir engel kalmıyor.
Bu tedavi kapsamında implant uygulama, diş taşı temizleme, porselen veya zirkonyum kaplama, diş beyazlatma işlemleri gibi çeşitli diş hekimliği uygulamaları kullanılır. Sizin için hangileri gerekliyse doktorunuz buna karar verir. Bu sayede ağız yapınıza en uygun diş tasarımı gerçekleştirilir.

HOLLYWOOD SMILE YAPTIRANLAR KİMLER?
Estetik ve biçimli dişlere ve ağız yapısına sahip olabilmek, sanıldığı kadar zor değil. Özellikle bu yöntem içerisinde uygulanan farklı diş hekimliği işlemleri, bir bütün olarak değerlendiriliyor ve estetik gülümsemelerin daha kolay elde edilmesini sağlıyor. Sadece sizin ağız yapınıza uygun işlemlerle belirlenen Hollywood Smile, birçok ünlü isim tarafından da bu yüzden tercih ediliyor. Özel hissettiren bu uygulama, aynı zamanda yaptıran kişiye en çok yakışacak görünümü belirlediği için avantajlı oluyor.
Hollywood yıldızları gibi hissettiren teknik, tabii ki en çok tanıdık simalar tarafından tercih ediliyor. Ekranlarda iyi görünmek ve gülümsemesiyle milyonları etkilemek isteyen herkesin başvurduğu bir yöntem... Birçok yerli ve yabancı ünlü tarafından yaptırıldığı biliniyor. Diş estetiği yaptırdığı bilinen ünlülerin internette dolanan öncesi sonrası fotoğraflarına baktığınızda hem estetik hem de doğal gülüşleri fark edebilirsiniz.
Kırmızı halıda yürür gibi hissetmek herkesin hakkıdır. Bu nedenle isteyen herkes Hollywood gülüş tasarımı yaptırabiliyor. Özellikle dişleri konusunda birden fazla probleme sahip olanların bu yöntemi tercih etmeleri çok yerinde oluyor. Tüm sorunlar tek bir yöntem içerisinde giderilerek sağlıkla ve estetikle gülümsemenize olanak tanınıyor.

Üste Çık
whatsapp telegram viber vk
SİZİ ARAYALIM