Hollywood Smile

Hollywood Smile, kişiye özel tasarlanan bir diş estetiği yöntemidir. Estetik bir gülüş tasarımı olan Hollywood Smile (Hollywood gülüşü), kişileri sağlıklı ve güzel görünen dişlere kavuşturur. Farklı diş hekimliği tekniklerinin bir arada kullanıldığı bu uygulama, ideal bir diş yapısı ve dikkat çekici bir görünüm sağlar.

HOLLYWOOD SMILE NEDİR?

Son yılların gözde uygulamalarından Hollywood Smile tekniğinin Türkçe karşılığı Hollywood gülüşü veya gülüş tasarımıdır. Hollywood yıldızlarının sahip olduğu gülümsemeleri tasarlayan bu yöntemle, kişilerin sorunlarına yönelik tüm diş tedavileri ve diş estetiği işlemleri uygulanır. Kişiden kişiye değişen uygulamalarla en ideal diş ve diş eti formları belirlenir. Daha simetrik, sağlıklı ve estetik görünen dişler elde edilir.

Diğer diş tedavileriyle kıyaslandığında Hollywood gülüşü tasarımı çok daha sağlıklı ve dikkat çekici görünmektedir. Bunun nedeni, tamamen kişiye özel planlanan bir sisteme sahip olmasıdır. Kişinin ihtiyaçları doğru belirlendiğinde, yüz şeklinden dudak yapısına kadar uyumlu bir ağız ve gülüş tasarımı elde edilir. Uygulama sonrası kişiler gülüşlerini saklamaz, rahatça gülümserler.

HOLLYWOOD SMILE NASIL UYGULANIR?

Gülüş tasarımı uygulamalarında birçok diş hekimliği tedavisi bir arada kullanılır. Bu işlemler kişinin ağız ve diş sağlığı ihtiyaçlarına göre, diş hekimi tarafından belirlenir. Süreç içerisinde kompozit dolgular, diş eti cerrahi uygulamaları, protez, diş taşı temizliği, beyazlatma gibi uygulamalardan bazıları kullanılır.

Bu işlem için başvurulduğunda öncelikle kişi detaylı bir şekilde muayene edilir. Diş ve diş eti kontrolleri Promed Clinic uzman hekimleri tarafından gerçekleştirilir. Uygulanması gereken diş tedavileri, alternatifleriyle birlikte kişinin bilgisine sunulur ve süreç belirlenir.

Süreç içerisinde diş yapısını belirlemek ve uygun gülüş tasarımlarına karar vermek adına ölçüler alınır, modellemeler yapılır. İdeal bir form belirlendiğinde, ek tedavilerle birlikte Hollywood tasarımı uygulanır.

HOLLYWOOD SMILE FİYATLARI

Gülüş tasarımlarında fiyat, dişlere ve diş etlerine uygulanacak işlemlere göre belirlenmektedir. Var olan diş problemlerine göre kişiye uzman hekim tarafından bir fiyat verilir. Uygulanacak işlemler kişiye göre belirlendiğinden işlem sayısı maliyeti arttırmaktadır. Fiyat bilgisi klinikten kliniğe küçük farklara sahip olabilir. Ancak alacağınız hizmetin kalitesi, hekimin bu konudaki el işçiliği ve deneyimi de fiyat konusunda belirleyici olmaktadır.

1-3

GÜLÜŞ TASARIMININ AVANTAJLARI NEDİR?

Hollywood Smile ile ideal bir gülüşe kavuşmak mümkündür. Kişiye özel belirlenen diş ve diş eti tasarımlarıyla gerçekleştirildiği için memnuniyet oranı yüksektir.

Dişlerinde problemleri bulunan ve birçok diş tedavisinin aynı anda uygulanmasını talep eden kişiler için ideal bir yöntemdir. Bu şekilde tasarlanan gülüşlerle daha beyaz ve temiz görünen dişlere sahip olunur. Ayrıca ağız ve çene yapısında daha simetrik bir form yakalanır.

Dudak, burun gibi yakın organlarla dişlerin uyumu da en çok bu uygulamayla belirlenir. Hollywood yıldızları gibi hissettiren uygulama, gülüşünü saklayan kişiler için adeta bir kurtarıcıdır.

Üste Çık
whatsapp telegram viber vk
SİZİ ARAYALIM